Συγκλονίζει ο Αύγουστος Κορτώ: «Λίγα λεπτά αφ’ ότου πήρα τα χάπια, πήρα τηλέφωνο το ΕΚΑΒ»

17:36 - 14/03/2023

Στον καναπέ του Στούντιο 4 κάθισε το απόγευμα της Τρίτης ο Αύγουστος Κορτώ. Ο γνωστός συγγραφέας μίλησε στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου […] The post Συγκλονίζει ο Αύγουστος Κορτώ: «Λίγα λεπτά αφ’ ότου πήρα τα χάπια, πήρα τηλέφωνο το ΕΚΑΒ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αύγουστος Κορτώ: 5-6 λεπτά αφού πήρα τα χάπια, πήρα τρέχοντας το ΕΚΑΒ

Μια συγκλονιστική εξομολόγηση από τον Αύγουστο Κορτώ για την απόπειρα αυτοκτονίας που είχε κάνει. «Εγώ διαπίστωσα λίγα λεπτά αφότου πήρα τα χάπια ότι πάντοτε υπάρχει ελπίδα», είπε ο συγγραφέας. Ο Αύγουστος Κορτώ βρέθηκε το απόγευμα της Τρίτης (14.03.2023) στον καναπέ του Στούντιο 4 στην ΕΡΤ. Ο γνωστός συγγραφέας μίλησε για τη μητέρα του, τα βιβλία ... Περισσότερα To άρθρο Αύγουστος Κορτώ: 5-6 λεπτά αφού πήρα τα χάπια, πήρα τρέχοντας το ΕΚΑΒ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αύγουστος Κορτώ: «Λίγα λεπτά αφότου πήρα τα χάπια…» – Κατάθεση ψυχής από τον συγγραφέα

«Πάντοτε υπάρχει ελπίδα...»

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Αύγουστος Κορτώ μιλώντας για την μητέρα του: «Πήρε γύρω στα 450 χάπια, ήξερε ότι θα την έβρισκα εγώ»

O συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ, βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στο Στούντιο 4, μιλώντας για την μητέρα του και τις απόπειρες αυτοκτονίας που είχε κάνει.O συγγραφέας Αύγουστος Κορτώ, βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στο Στούντιο 4, μιλώντας για την μητέρα του και τις απόπειρες αυτοκτονίας που είχε κάνει.«Την πρώτη απόπειρα δεν την αντιλήφθηκα. Ήταν έγκυος, απέβαλε και το μόνο που με ένοιαζε ήταν να βγει από το νοσοκομείο. Δεν είχα καταλάβει επουδενί λόγο ότι είχε προσπαθήσει να αυτοκτονήσει. Από τα 11 […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αύγουστος Κορτώ: «Περίπου πέντε λεπτά αφ’ ότου πήρα τα χάπια, συνειδητοποίησα ότι κακώς τα πήρα»

«Οποιοσδήποτε φτάνει στην απόπειρα, δεν φτάνει εκεί επιπόλαια, αυθόρμητα ή σπασμωδικά» (BINTEO)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»