Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Αυτό είναι το παρασκήνιο της αποκάλυψης για την ερωτική συνεύρεση Μάριου Πρίαμου – Σοφιάνας Αβραμάκη

11:18 - 16/03/2023

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου φιλοξενήθηκε στο «Πρωινό μας» και στη Φαίη Σκορδά και, μεταξύ άλλων, απάντησε για To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Αυτό είναι το παρασκήνιο της αποκάλυψης για την ερωτική συνεύρεση Μάριου Πρίαμου – Σοφιάνας Αβραμάκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Ξεσκεπάζει το ειδύλλιο Μάριου Πρίαμου Ιωαννίδη και Σοφιάνας Αβραμάκη

Όλο το παρασκήνιο της αποκάλυψης για τα ερωτικά τετ-α-τετ

Διαβάστε το στο in.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Η αποκάλυψη για την ερωτική συνεύρεση Μάριου Πρίαμου – Σοφιάνας Αβραμάκη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό μας» ήταν η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου, η οποία απάντησε μεταξύ άλλων για την τρίτη κοπέλα που ειπώθηκε ότι είχε συνευρεθεί ερωτικά ο Μάριος Πρίαμος, πριν μπει στο Survivor All Star. «Ίσως κάποιες φορές η συμπεριφορά μου να ήταν τοξική, βρισκόμουν σε άμυνα συνεχώς γιατί από την πρώτη στιγμή δεχόμασταν επίθεση οι τρεις […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Ξεσκεπάζει το ειδύλλιο Μάριου Πρίαμου Ιωαννίδη και Σοφιάνας Αβραμάκη (vid)

Όλο το παρασκήνιο της αποκάλυψης για τα ερωτικά τετ-α-τετ.

Διαβάστε το στο to10.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Αυτό είναι το μήνυμα που της έστειλε η Βρισηίδα Ανδριώτου

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε για το τέλος της φιλίας της με τη Βρισηίδα Ανδριώτου μετά τη συμμετοχή της στο Survivor All Star και την κόντρα που γεννήθηκε ανάμεσα σε εκείνη και τον Σπύρο Μαρτίκα. Η Βρισηίδα είχε δηλώσει σχετικά στην εκπομπή «Γεια σου»: «Εγώ δεν θέλω να έχω καμία σχέση μαζί της. Της το έχω […] The post Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Αυτό είναι το μήνυμα που της έστειλε η Βρισηίδα Ανδριώτου appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»