Γεωργία Μπίκα: «Μου πρότειναν αποζημίωση αλλά δεν δέχτηκα» – Τι λέει για τον βιασμό που καταγγέλλει

18:00 - 18/03/2023

Η Γεωργία Μπίκα στέλνει νέα μηνύματα και υποστηρίζει ότι θα προσπαθήσει με όσες δυνάμεις διαθέτει, να αποδείξει ότι έπεσε θύμα βιασμού σε ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη… Η Γεωργία Μπίκα υποστηρίζει πως η αλήθεια θα λάμψει. Δηλώνει αποφασισμένη να επιμείνει και να κάνει όσες κινήσεις χρειαστούν για να αποδείξει ότι δεν έλεγε ψέματα για τα όσα έγιναν ... Περισσότερα To άρθρο Γεωργία Μπίκα: «Μου πρότειναν αποζημίωση αλλά δεν δέχτηκα» – Τι λέει για τον βιασμό που καταγγέλλει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεωργία Μπίκα: Μου πρότειναν μια αποζημίωση, αλλά δεν δέχτηκα - Προσφυγή στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Να αποδείξει ότι έπεσε θύμα βιασμού στο ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη, θα προσπαθήσει όπως διαμηνύει σε μηνύματά της η Γεωργία Μπίκα Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γεωργία Μπίκα: Μου πρότειναν μια αποζημίωση, αλλά δεν δέχτηκα – Προσφυγή στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Να αποδείξει ότι έπεσε θύμα βιασμού στο ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη, θα προσπαθήσει όπως διαμηνύει σε μηνύματά της η Γεωργία Μπίκα  Η Γεωργία Μπίκα που είχε καταγγείλει ότι έπεσε θύμα βιασμού σε σουίτα ξενοδοχείου στη Θεσσαλονίκη, εμφανίστηκε αποφασισμένη να προβεί σε όλες τις απαραίτητες κινήσεις προκειμένου να αποδείξει ότι δεν έλεγε ψέματα για τα όσα εκτυλίχθηκαν το […] The post Γεωργία Μπίκα: Μου πρότειναν μια αποζημίωση, αλλά δεν δέχτηκα – Προσφυγή στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Γεωργία Μπίκα: «Μου πρότειναν αποζημίωση αλλά δεν δέχτηκα» – Τι λέει για τον βιασμό που καταγγέλλει

Η Γεωργία Μπίκα στέλνει νέα μηνύματα και υποστηρίζει ότι θα προσπαθήσει με όσες δυνάμεις διαθέτει, να αποδείξει ότι έπεσε θύμα βιασμού σε ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη… Η Γεωργία Μπίκα υποστηρίζει πως η αλήθεια θα λάμψει. Δηλώνει αποφασισμένη να επιμείνει και να κάνει όσες κινήσεις χρειαστούν για να αποδείξει ότι δεν έλεγε ψέματα για τα όσα έγιναν το βράδυ […] The post Γεωργία Μπίκα: «Μου πρότειναν αποζημίωση αλλά δεν δέχτηκα» – Τι λέει για τον βιασμό που καταγγέλλει appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι