«Λύγισε» η Ρούλα Κορομηλά με την Λίτσα Πατέρα: «Είναι μια πολύ ιδιαίτερη στιγμή για εμένα»

23:18 - 18/03/2023

Μία πολύ όμορφη τηλεοπτική συνύπαρξη υπήρξε απόψε στο Σπίτι με το Mega ανάμεσα στην Ρούλα Κορομηλά και στην Λίτσα Πατέρα. […] The post «Λύγισε» η Ρούλα Κορομηλά με την Λίτσα Πατέρα: «Είναι μια πολύ ιδιαίτερη στιγμή για εμένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρούλα Κορομηλά και Λίτσα Πατέρα συναντήθηκαν ξανά τηλεοπτικά - «Μια πολύ ιδιαίτερη στιγμή για μένα»

Έντονη συγκίνηση στη συνάντησή τους - «Μια κυρία, η οποία έχει υπάρξει στήριγμα και στην επαγγελματική μου πορεία, αλλά και στην προσωπική μου ζωή» είπε η Ρούλα Κορομηλά για την αστρολόγο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρούλα Κορομηλά: «Λύγισε» όταν συνάντησε τη Λίτσα Πατέρα – «Είναι ιδιαίτερη στιγμή για εμένα»

Η παρουσιάστρια υποδέχτηκε την Λίστα Πατέρα και ξέσπασε σε κλάματα

Διαβάστε το στο in.gr

«Λύγισε» η Ρούλα Κορομηλά με την Λίτσα Πατέρα: Είναι μια πολύ ιδιαίτερη στιγμή για εμένα

Μία πολύ όμορφη τηλεοπτική συνύπαρξη υπήρξε απόψε στο Σπίτι με το Mega ανάμεσα στην Ρούλα Κορομηλά και στην Λίτσα Πατέρα. Η Λίτσα Πατέρα έδωσε το παρών, με αφορμή την φιλοξενία της Πίτσας Παπαδοπούλου στην αποψινή εκπομπή και την αναδρομή σε μεγάλες επιτυχίες της. Όπως ήταν φυσικό, η συγκίνηση ήταν διάχυτη στην ατμόσφαιρα με την παρουσιάστρια να την υποδέχεται με συγκίνηση: «Ήρθε μία στιγμή πολύ ιδιαίτερη για εμένα γιατί θέλω να σας παρουσιάσω έναν άνθρωπο, μία κυρία η οποία έχει υπάρξει κι υπάρχει στήριγμα και στην επαγγελματική μου πορεία, αλλά και στην προσωπική μου ζωή. Είναι ένα αγαπημένο, δικό μου πρόσωπο, της καρδιάς μου, αλλά είμαι σίγουρη ότι τόσα χρόνια κι εσείς την αγαπάτε, την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»