Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση»

12:26 - 19/03/2023

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Βαγγέλης Περρής στην Ελένη Τσολάκη. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε στην κάμερα του […] The post Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση»

Ο Βαγγέλης Περρής δεν μάσησε τα λόγια του και τα είπε «χύμα και τσουβαλάτα» για τους παρουσιαστές της ελληνικής τηλεόρασηςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση

Την τηλεοπτική επικαιρότητα σχολίασε ο Βαγγέλης Περρής στην εκπομπή Open Weekend, κάνοντας έναν μίνι απολογισμό της σεζόν μέχρι τώρα. «Για μένα η φετινή ήταν μία εκπληκτική χρονιά. Ευχαριστώ τον Θεό και όλους τους ανθρώπους που συνεισέφεραν σε αυτό. Δεν μου έχει λείψει καθόλου το να βγαίνω μπροστά από την κάμερα, γιατί νιώθω αμήχανα. Μου αρέσει να είμαι δημιουργικός, να μοντάρω, να επιμελούμαι», ανέφερε αρχικά. Σε ερώτηση της Ελένης Τσολάκη για τη δημοσιογραφική κάλυψη της τραγωδίας των Τεμπών, ο Βαγγέλης Περρής απαντά: «Πιστεύω ότι όλη αυτή η συζήτηση είναι λάθος. Έχουμε ένα συνταρακτικό γεγονός κι εμείς ξαφνικά το μικραίνουμε. Είδαμε παρουσιαστές να συρρικνώνουν το δράμα, να βγαίνουν απ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Απασφάλισε ο Βαγγέλης Περρής κατά Καινούργιου! «Ανατριχιαστικά κακή η ενημερωτική παρέμβαση της εκπομπής»

Ο γνωστός δημοσιογράφος Βαγγέλης Περρής μίλησε στην Ελένη Τσολάκη και στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend», σχολιάζοντας τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας και κάνοντας-παράλληλα- έναν μίνι απολογισμό της σεζόν μέχρι τώρα.Ο γνωστός δημοσιογράφος Βαγγέλης Περρής μίλησε στην Ελένη Τσολάκη και στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend», σχολιάζοντας τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας και κάνοντας-παράλληλα- έναν μίνι απολογισμό της σεζόν μέχρι τώρα.«Για μένα η φετινή ήταν μία εκπληκτική χρονιά. Ευχαριστώ τον Θεό και όλους τους ανθρώπους που συνεισέφεραν σε αυτό. Δεν μου έχει λείψει καθόλου το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση»

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Βαγγέλης Περρής στην Ελένη Τσολάκη. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε στην κάμερα του Open Weekend και σχολίασε τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας, κάνοντας έναν μίνι απολογισμό της σεζόν μέχρι τώρα.

Διαβάστε το στο news.gr

Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση»

«Ειπώθηκαν πράγματα που δεν θα κάνουν περήφανους όσους τα βλέπουν μετά από χρόνια» Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Βαγγέλης Περρής στην Ελένη Τσολάκη. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε στην κάμερα του Open Weekend και σχολίασε τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας, κάνοντας έναν μίνι απολογισμό της σεζόν μέχρι τώρα. «Για μένα η φετινή ήταν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Περρής για Καινούργιου: "Ανατριχιαστικά κακή στην ενημερωτική της παρέμβαση"

"Ειπώθηκαν πράγματα που δεν θα κάνουν περήφανους όσους τα βλέπουν μετά από χρόνια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημέρωση»

Με σκληρό ύφος απέναντι στην Κατερίνα Καινούργια ως προς την επάρκεια της στην ενημέρωση μίλησε ο Βαγγέλης Περρής. The post Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Ανατριχιαστικά κακή στην ενημέρωση» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»