Αναστασία Τσιλιμπίου: «Δεν έζησα καθόλου ρατσισμό την Τουρκία, είναι άσχημο να υπάρχει ακόμα αυτός ο διαχωρισμός»

01:08 - 21/03/2023

Η Αναστασία Τσιμλιμπίου φιλοξενήθηκε στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε μεταξύ άλλων για την συμμετοχή της […] The post Αναστασία Τσιλιμπίου: «Δεν έζησα καθόλου ρατσισμό την Τουρκία, είναι άσχημο να υπάρχει ακόμα αυτός ο διαχωρισμός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστασία Τσιλιμπίου: Δεν έζησα καθόλου ρατσισμό στην Τουρκία, είναι άσχημο να υπάρχει ακόμα αυτός ο διαχωρισμός

Στην παρέα του «The 2Night Show» της Δευτέρας (20/3), καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η Αναστασία Τσιλιμπίου. Η ταλαντούχα ηθοποιός, με το «αγγελικό πρόσωπο», μοιράστηκε στιγμές από την καλλιτεχνική της πορεία, από τα πρώτα της «παιδικά» βήματα στην τηλεόραση μέχρι και τις συνεργασίες της με καταξιωμένους συναδέλφους. Ήδη από πολύ μικρή ηλικία, η Αναστασία συμμετείχε σε επιτυχημένες σειρές της τηλεόρασης, όπως «Για την καρδιά ενός αγγέλου» και το «Νησί». «Ήμουν 10 χρονών στη σειρά “Για την καρδιά ενός αγγέλου”. Έπαιζα την κόρη της Ναταλίας Δραγούμη. Αν το παιδί μπαίνει με αγάπη από την αρχή για αυτό που θα κάνει, προφανώς και επηρεάζει αλλά είχα χρόνια που έλεγα ότι ήθελα για χ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αναστασία Τσιλιμπίου – «Κιοσέμ η Σουλτάνα»: «Δεν έζησα καθόλου ρατσισμό στην Τουρκία»

Η Αναστασία Τσιλιμπίου φιλοξενήθηκε στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, το βράδυ της Δευτέρας και μίλησε μεταξύ άλλων για την συμμετοχή της στην τούρκικη σειρά «Κιοσέμ η Σουλτάνα» και τα σχόλια που είχε δεχθεί. «Ο καθένας πια βγάζει το μακρύ του και το κοντό του. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να δικαιολογηθώ για κάτι. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»