Σταματίνα Τσιμτσιλή σε Δημήτρη Παπανώτα: «Μου είπες ότι φεύγεις τελευταία μέρα που έκλεινε η εκπομπή»

09:14 - 21/03/2023

Με αφορμή μια συνέντευξη που έδωσε ο Ορέστης Τζιόβας, η παρέα του Happy Day και η Σταματίνα Τσιμτσιλή θυμήθηκαν κάποια […] The post Σταματίνα Τσιμτσιλή σε Δημήτρη Παπανώτα: «Μου είπες ότι φεύγεις τελευταία μέρα που έκλεινε η εκπομπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Έξαλλη» η Τσιμτσιλή με τον Παπανώτα: «Μου είπες ότι φεύγεις τελευταία μέρα που έκλεινε η εκπομπή»

Περιστατικά απο το παρελθόν και τις μεταξύ τους σχέσεις θυμήθηκαν στην εκπομπή Happy Day.Περιστατικά απο το παρελθόν και τις μεταξύ τους σχέσεις θυμήθηκαν στην εκπομπή Happy Day.Αρχικά, ο Δημήτρης Παπανώτας ανέφερε: «Με είχαν ρωτήσει κάποτε με ποιον δεν θα μπορέσεις ξανά να συνεργαστείς. Είχα πει τότε με τον Χατζή και μετά ήρθε διευθυντής στο ραδιόφωνο που ήταν να δουλέψω». Τότε η Σταματίνα Τσιμτσιλή ανέφερε: «Με την Τίνα Μεσσαροπούλου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»