Κατερίνα Ζαρίφη για Νίκο Μουτσινά: «Έμαθα ότι δεν θα συνεχίσει του χρόνου. Ανοίγει μια θεσούλα “Καλό Μεσημεράκι μου“»

13:32 - 21/03/2023

Η Κατερίνα Ζαρίφη μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» για τα επόμενα επαγγελματικά της βήματα, ενώ αναφέρθηκε στο τέλος της σειράς «Μαίρη Μαίρη Μαίρη». «Τελειώσαμε με τα γυρίσματα της σειράς. Δεν ολοκληρώνεται πρόωρα, εμείς γυρίσαμε ό,τι είχαμε υπογράψει εξ αρχής. Δεν θα συνεχίσει του χρόνου αλλά κάτι θα σκάσει από Ρέππα – Παπαθανασίου. Εκεί εγώ, σκυλί» […] The post Κατερίνα Ζαρίφη για Νίκο Μουτσινά: «Έμαθα ότι δεν θα συνεχίσει του χρόνου. Ανοίγει μια θεσούλα “Καλό Μεσημεράκι μου“» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Ζαρίφη: Ο Νίκος Μουτσινάς έμαθα ότι δεν θα συνεχίσει του χρόνου, ανοίγει μια θεσούλα

“Με τρέλα θα το έκανα, με παρέα, πώς ήταν το Δέστε Τους” είπε η Κατερίνα Ζαρίφη. Η Κατερίνα Ζαρίφη παραχώρησε δηλώσεις στην Super Κατερίνα και στην Μένια Κούκου.Η γνωστή ραδιοφωνική παραγωγός και δημοσιογράφος μίλησε για την ολοκλήρωση της σειράς Μαίρη, Μαίρη, Μαίρη στην οποία πρωταγωνιστεί και το γεγονός πως ο Νίκος Μουτσινάς δεν θα συνεχίσει ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Ζαρίφη: Ο Νίκος Μουτσινάς έμαθα ότι δεν θα συνεχίσει του χρόνου, ανοίγει μια θεσούλα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»