Βαλεντίνη Παπαδάκη: «Ο Κώστας Σόμμερ είναι ασταμάτητος, θα κάνουμε παιδιά αβέρτα»

11:38 - 22/03/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Βαλεντίνη Παπαδάκη στην Μαρία Αντωνά και την κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο […] The post Βαλεντίνη Παπαδάκη: «Ο Κώστας Σόμμερ είναι ασταμάτητος, θα κάνουμε παιδιά αβέρτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαλεντίνη Παπαδάκη: «Ο Κώστας Σόμμερ είναι ασταμάτητος, θέλει να κάνουμε παιδιά αβέρτα»

Η Βαλεντίνη Παπαδάκη μιλώντας στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» μίλησε για τη νέα της καθημερινότητα ως μητέρα δυο παιδιών, ενώ περιέγραψε και το παρασκήνιο της γνωριμίας της με τον σύζυγό της, Κώστα Σόμμερ. «Η γνωριμία με τον Κώστα ήρθε μέσα από μια κοινή παρέα που δεν το περίμενε κανείς μας. Με κυνήγησε αρκετά, θα πω, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βαλεντίνη Παπαδάκη για Κώστα Σόμμερ: «Είναι ασταμάτητος, θέλει να κάνουμε παιδιά αβέρτα»

Η Βαλεντίνη Παπαδάκη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και την Μαρία Αντωνά. Η γνωστή make To άρθρο Βαλεντίνη Παπαδάκη για Κώστα Σόμμερ: «Είναι ασταμάτητος, θέλει να κάνουμε παιδιά αβέρτα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βαλεντίνη Παπαδάκη: «Ο Κώστας με περίμενε σε όλη του τη ζωή για να κάνουμε παιδιά»

Βαλεντίνη Παπαδάκη: «Όταν έχεις δυο παιδιά, δεν προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα. Ούτε και να φας»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Βαλεντίνη Παπαδάκη για Κώστα Σόμμερ: «Θέλει να κάνουμε παιδιά αβέρτα»

H Βαλεντίνη Παπαδάκη μίλησε για την οικογένεια που έχει δημιουργήσει με τον Κώστα Σόμμερ και περιέγραψε την καθημερινότητά τους. «Η γνωριμία με τον Κώστα ήρθε μέσα από μια κοινή παρέα που δεν το περίμενε κανείς μας. Με κυνήγησε αρκετά, θα πω, όχι ότι δεν μου άρεσε και εμένα. Τώρα είμαι ούτε για τρία χρόνια μαζί αλλά έγιναν […] The post Βαλεντίνη Παπαδάκη για Κώστα Σόμμερ: «Θέλει να κάνουμε παιδιά αβέρτα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»