Εφετείο: Βίντεο ντοκουμέντο από την επίθεση με μαχαίρι – Τι λέει ο πατέρας του θύματος για την υγεία του

17:00 - 22/03/2023

Η εκπομπή Tlive με την Τατιάνα Στεφανίδου παρουσίασε ένα βίντεο ντοκουμέντο από το περιστατικό στο Εφετείο με μια ομάδα αγνώστων να επιτίθεται με μαχαίρι σε έναν άνδρα. Σε αυτό διακρίνεται το θύμα που μόλις έχει δεχτεί την επίθεση με μαχαίρι να το πλησιάζουν αστυνομικοί.Η εκπομπή Tlive με την Τατιάνα Στεφανίδου παρουσίασε ένα βίντεο ντοκουμέντο από το περιστατικό στο Εφετείο με μια ομάδα αγνώστων να επιτίθεται με μαχαίρι σε έναν άνδρα. Σε αυτό διακρίνεται το θύμα που μόλις έχει δεχτεί την επίθεση με μαχαίρι να το πλησιάζουν αστυνομικοί.Ολα ξεκίνησαν όταν μια ομάδα περίπου 20 ατόμων επιτέθηκε σε άλλα δύο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίντεο – ντοκουμέντο λίγο μετά την επίθεση με μαχαίρι στο Εφετείο – Τι είπε ο πατέρας του θύματος

Στη δημοσιότητα δόθηκε ένα βίντεο-ντοκουμέντο το οποίο δείχνει την κατάσταση που επικράτησε μετά την επίθεση από 30 άτομα που δέχτηκε ένας άντρας στο Εφετείο Αθηνών, με αποτέλεσμα να μαχαιρωθεί στο πόδι. Η εκπομπή «Tlive» με την Τατιάνα Στεφανίδου δημοσίευσε το συγκεκριμένο στιγμιότυπο και δείχνει τον νεαρό να είναι τραυματισμένος, ενώ τον κρατάνε άνδρες των ΜΑΤ, που έχουν σπεύσει στο σημείο. Παράλληλα, διακρίνεται ένα λευκό αμάξι, το οποίο μετέφερε τον νεαρό σε ιδιωτικό θεραπευτήριο. Μάλιστα, ο πατέρας του θύματος σε δηλώσεις που παραχώρησε στην εκπομπή του Alpha, σημείωσε πως ο γιος του έχει διαφύγει τον κίνδυνο, αλλά έχει πολύ σοβαρά τραύματα. Σημειώνεται, ότι στην ΕΛ.ΑΣ. επικρατεί έντ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»