Νίκος Μουτσινάς για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Το πήρε πάνω του αφού έβρισε όλο το πάνελ, την Κατερίνα και την εκπομπή»

18:32 - 22/03/2023

Τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου και το ξεκαθάρισμά του για όσα είπε σχετικά με τον κεραυνοβόλο έρωτα που είχαν με την Όλγα Τρέμη σχολίασε ο Νίκος Μουτσινάς στο Καλό Μεσημεράκι. Συγκεκριμένα, μετά την προβολή των όσων είπε ο παρουσιαστής, ο Νίκος Μουτσινάς είπε: «Μπράβο! Τώρα έχω να κάνω κάποιες ερωτήσεις… Το περιοδικό ΟΚ! σε ποιον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Και μεταξύ τους να το έλεγαν, είναι κακό κουτσομπολιό»

«Μπορεί όντως να γίνει μια ατυχία, αν και θεωρώ ότι ανάμεσα σε δύο έμπειρους ανθρώπους όπως είναι ο κύριος Μικρούτσικος και ο κύριος Ροδόπουλος, αποκλείεται να συμβεί» συμπλήρωσε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Survivor – Spoiler: Αποχωρεί οικειοθελώς ο James Καφετζής – Αυτός είναι ο λόγος

Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν έχω κοιμηθεί καθόλου, ήμουν στο νοσοκομείο με τον άνδρα μου»

Η Αφροδίτη σε σύνοδο με τον Ερμή – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Άννα Κουτσαφτίκη: Αποκάλυψε το λόγο της αποχώρησής της από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα»

«Η Μάγισσα»: Τι θα δούμε στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς εποχής του ΑΝΤ1

Χρήστος Χολίδης: Σπάνια εμφάνιση με τη σύντροφό του – Πού τους πέτυχε ο φωτογραφικός φακός;