Ελεονώρα Μελέτη: «Είναι χτύπημα κάτω από τη μέση, δεν είναι ωραίο»

10:14 - 23/03/2023

Την ενόχλησή της για την ερώτηση που έγινε στη Βίκυ Χατζηβασιλείου εξέφρασε η Ελεονώρα Μελέτη. Η δημοσιογράφος θεώρησε άκομψο το […] The post Ελεονώρα Μελέτη: «Είναι χτύπημα κάτω από τη μέση, δεν είναι ωραίο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη: «Χρειάζεται να έχουμε συναδελφική αλληλεγγύη - Είναι χτύπημα κάτω απ’ τη μέση για μία εκπομπή»

«"Θα πηγαίνατε σε μία εκπομπή με χαμηλά νούμερα τηλεθέασης;", δεν είναι ωραίο παιδιά», είπε η Ελεονώρα Μελέτη σχολιαζοντας ερωτηση δημοσιογραφου στην Βίκυ Χατζηβασιλείου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Εκνευρισμένη η Ελεονώρα Μελέτη: «Είναι χτύπημα κάτω από τη μέση, δεν είναι ωραίο»

Ενοχλημένη φάνηκε η Ελεονώρα Μελέτη με την ερώτηση που έγινε στην Βίκυ Χατζηβασιλείου από ρεπόρτερ, εάν θα πήγαινε καλεσμένη στη νέα εκπομπή της Ελίνας Παπίλα, δεδομένου ότι σημειώνει χαμηλά νούμερα τηλεθέασης.Ενοχλημένη φάνηκε η Ελεονώρα Μελέτη με την ερώτηση που έγινε στην Βίκυ Χατζηβασιλείου από ρεπόρτερ, εάν θα πήγαινε καλεσμένη στη νέα εκπομπή της Ελίνας Παπίλα, δεδομένου ότι σημειώνει χαμηλά νούμερα τηλεθέασης.«Να σας πω τι με πείραξε; Χωρίς να θέλω να κάνω μαθήματα δημοσιογραφίας σε κανέναν συνάδελφο και χωρίς να θέλω να προσωποποιήσω την ερώτηση. Δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Χρειάζεται να έχουμε συναδελφική αλληλεγγύη, είναι χτύπημα κάτω απ’ τη μέση για μία εκπομπή»

Τις δηλώσεις που έκανε στους δημοσιογράφους η Βίκυ Χατζηβασιλείου για την εκπομπή της Ελίνας Παπίλα σχολίασαν To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη: «Χρειάζεται να έχουμε συναδελφική αλληλεγγύη, είναι χτύπημα κάτω απ’ τη μέση για μία εκπομπή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»