Θανάσης Ευθυμιάδης: «Στα γυρίσματα του Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης»

12:50 - 23/03/2023

Το Ντόλτσε Βίτα είναι μια από τις πιο επιτυχημένες και αγαπημένες σειρές διαχρονικά, αλλά και εκείνη μέσα από την οποία μπήκε στις ζωές των τηλεθεατών ο Θανάσης Ευθυμιάδης. Από το 1995 που ήταν η πρώτη της προβολή, έχει προβληθεί πολλές φορές στο Mega και κάθε φορά τα μηνύματα και η αγάπη του κόσμου προς τους […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: «Στα γυρίσματα του Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Ήμουν στα όρια της κατάθλιψης, σκούπιζα τα δάκρυά μου»

«Ζούσα μία από τις πιο δύσκολες περιόδους της ζωής μου»

Διαβάστε το στο in.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Στα γυρίσματα του Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης»

Θανάσης Ευθυμιάδης: Η ανάρτησή του μετά τα μηνύματα που δέχεται για την επανάληψη της σειράς του Mega «Ντόλτσε Βίτα»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Στο Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης, σκούπιζα τα δάκρυά μου»

Πίσω στον χρόνο και το αγαπημένο σίριαλ «Ντόλτσε Βίτα» θέλησε να γυρίσει ο Θανάσης Ευθυμιάδης την Πέμπτη. Αφορμή στάθηκαν τα […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: «Στο Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης, σκούπιζα τα δάκρυά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Η μακροσκελής ανάρτηση για το «Ντόλτσε Βίτα» – «Ήμουν στα όρια της κατάθλιψης»

Με αφορμή τα πολλά μηνύματα που δέχεται κάθε φορά στα social media από κόσμο που παρακολουθεί To άρθρο Θανάσης Ευθυμιάδης: Η μακροσκελής ανάρτηση για το «Ντόλτσε Βίτα» – «Ήμουν στα όρια της κατάθλιψης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Στο Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης – Σκούπιζα τα δάκρυά μου πριν από αρκετές σκηνές

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης με αφορμή τις επαναλήψεις του “Ντόλτσε Βίτα” έκανε μια μακροσκελή ανάρτηση για τη θρυλική σειρά. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε μεταξύ άλλων τα όσα έγιναν με την εγκυμοσύνη της Μαρίας Καβογιάννη, ενώ αναφέρθηκε και στη δύσκολη περίοδο που βίωνε ο ίδιος. Αναλυτικά η ανάρτηση του Θανάση Ευθυμιάδη: Σας ευχαριστώ από καρδιάς για όλη […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: Στο Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης – Σκούπιζα τα δάκρυά μου πριν από αρκετές σκηνές appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ευθυμιάδης: «Στo Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης»

Ευθυμιάδης: Το Ντόλτσε Βίτα παρακολουθούμε τα απογεύματα του Σαββατοκύριακου σε επανάληψη και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στα γυρίσματα. Ο ηθοποιός πραγματοποίησε μία μακροσκελή ανάρτηση στο Instagram, θέλοντας να ευχαριστήσει τους διαδικτυακούς του φίλους για τη στήριξή τους. Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ…   The post Ευθυμιάδης: «Στo Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»