Πέτρος Λαγούτης: «Έφαγα ταρακούνημα από την Νατάσσα Μποφίλιου, είχαμε μιλήσει για αυτό το θέμα»

19:34 - 23/03/2023

Ο Πέτρος Λαγούτης κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο γνωστός ηθοποιός […] The post Πέτρος Λαγούτης: «Έφαγα ταρακούνημα από την Νατάσσα Μποφίλιου, είχαμε μιλήσει για αυτό το θέμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Λαγούτης: Έφαγα ταρακούνημα από την Νατάσσα Μποφίλιου, μου έστειλε το τηλέφωνο του ΚΕΘΕΑ

«Αυτά τα δύο τηλέφωνα έγιναν σε δύο ημέρες, σε διακοπές και γύρισα και πήρα τηλέφωνο στο ΚΕΘΕΑ» είπε ο Πέτρος Λαγούτης. Ο Πέτρος Λαγούτης φιλοξενήθηκε στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για το πως κατάφερε να ξεπεράσει τον εθισμό του στον τζόγο και την βοήθεια που έλαβε από ... Περισσότερα To άρθρο Πέτρος Λαγούτης: Έφαγα ταρακούνημα από την Νατάσσα Μποφίλιου, μου έστειλε το τηλέφωνο του ΚΕΘΕΑ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»

MasterChef: «Αν συνέχιζε, θα έβλεπε πως είναι το τσίλερ από μέσα κι αν πιάνει μείον 40 βαθμούς»