Βρισηίδα Ανδριώτου για Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου»

10:32 - 24/03/2023

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησε η Βρισηίδα Ανδριώτου, η οποία απάντησε και για την Ευρυδίκη Παπαδοπούλου. «Είμαι έτοιμη […] The post Βρισηίδα Ανδριώτου για Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου»

Η φιλία που είχαν η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου και η Βρισηίδα Ανδριώτου αποτελεί πλέον παρελθόν, μετά από τα όσα είπε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου...

Διαβάστε το στο Zougla

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου»

Η φιλία που είχαν η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου και η Βρισηίδα Ανδριώτου αποτελεί πλέον παρελθόν, μετά από τα όσα είπε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για τον Σπύρο Μαρτίκα στο Survivor All Star. Σε δηλώσεις που έκανε η Βρισηίδα Ανδριώτου στην κάμερα του «Mega Καλημέρα» αναφέρθηκε στην πρώην πλέον φίλη της, λέγοντας: «Προφανώς και στεναχωρήθηκα. Δεν φέρεσαι έτσι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου»

Για την απόφασή της να βάλει τέλος στην φιλία της με την Ευρυδίκη Παπαδοπούλου, μίλησε στις τηλεοπτικές To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου για Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ανδριώτου για Παπαδοπούλου: "Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου"

"Είναι πολλά πράγματα που έχουν συμβεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»