Ιάσων Τριανταφυλλίδης: «Αγαπώ πολύ τη Δέσποινα Βανδή, είναι φίλη μου. Ο Βασίλης Μπισμπίκης δεν μου αρέσει σαν ηθοποιός»

13:52 - 24/03/2023

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Σοφία Ραφτοπούλου έδωσε ο Ιάσων Τριανταφυλλίδης. Ο δημοσιογράφος μίλησε για όλους και για όλα.Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Σοφία Ραφτοπούλου έδωσε ο Ιάσων Τριανταφυλλίδης. Ο δημοσιογράφος μίλησε για όλους και για όλα.«Αν ήθελε η Ρούλα Κορομηλά να επιστρέψει, έπρεπε να κάνει μια άλλη επιστροφή. Η Ρούλα έκανε κακό στο “Σπίτι με το Mega” γιατί σε κάθε εκπομπή μεταμορφώταν ανάλογα με τον καλεσμένο», είπε αρχικά ο Ιάσων Τριανταφυλλίδης. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιάσονας Τριανταφυλλίδης: Ο Βασίλης Μπισμπίκης δεν μου αρέσει σαν ηθοποιός

“Τα δημόσια πρόσωπα έχουν δικαιώματα στη ζωή, αλλά και υποχρεώσεις στη δημοσιότητά τους” δήλωσε ο Ιάσονας Τριανταφυλλίδης. Ο Ιάσονας Τριανταφυλλίδης μίλησε σε συνέντευξη στο Πρωινό μας και στην Σοφία Ραφτοπούλου για τα τηλεοπτικά δρώμενα και για την σχέση της Δέσποινας Βανδή με τον Βασίλη Μπισμπίκη. «Αν ήθελε η Ρούλα Κορομηλά να επιστρέψει, έπρεπε να κάνει ... Περισσότερα To άρθρο Ιάσονας Τριανταφυλλίδης: Ο Βασίλης Μπισμπίκης δεν μου αρέσει σαν ηθοποιός δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»