Ξέσπασε ο Σερέλης: «Όλο τον χρόνο δεν έχει βγει ένας να πει μια συγγνώμη, θα την πω εγώ!»

21:54 - 25/03/2023

Ξέσπασε ο Σερέλης: «Όλο τον χρόνο δεν έχει βγει ένας να πει μια συγγνώμη, θα την πω εγώ!» 25/03/2023 Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε για τρίτο σερί παιχνίδι στη Basket League, κάτι που είχε να συμβεί πάνω από τρεις δεκαετίες, με τον Χρήστο Σερέλη να τα λέει έξω από τα δόντια μετά από το φινάλε του αγώνα στα Άνω Λιόσια. Ο προπονητής του Παναθηναϊκού χρησιμοποίησε σκληρή γλώσσα, μίλησε για παίκτες που δεν ξέρουν πού βρίσκονται, για το γεγονός πως ουδείς -από την αρχή της σεζόν- έχει αναλάβει την όποια ευθύνη και για το γεγονός πως στο φινάλε της χρονιάς θα παίζουν αυτοί που αντιλαμβάνονται πού βρίσκονται. Αναλυτικά όσα δήλωσε: "Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην ΑΕΚ γ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξέσπασε ο Σερέλης: “Όλο τον χρόνο δεν έχει βγει ένας να πει μια συγγνώμη, θα την πω εγώ”

Ο Χρήστος Σερέλης μίλησε με σκληρή γλώσσα μετά από την τρίτη σερί ήττα του Παναθηναϊκού στη Basket League. “Στο τέλος θα παίζουν αυτοί που καταλαβαίνουν πού βρίσκονται” ανέφερε μεταξύ άλλων. Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε για τρίτο σερί παιχνίδι στη Basket League, κάτι που είχε να συμβεί πάνω από τρεις δεκαετίες, με τον Χρήστο Σερέλη να τα λέει […] The post Ξέσπασε ο Σερέλης: “Όλο τον χρόνο δεν έχει βγει ένας να πει μια συγγνώμη, θα την πω εγώ” appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Αποφόρτιση για δύο στον Παναθηναϊκό

Φασούλας κατά Λιόλου- Επίτιμος πρόεδρος στην ΕΟΚ μόνο ο Γκάλης

Ο Πανσερραϊκός θέλει για ακόμη δυο χρόνια τον Γραρσία

Μία αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών στην ΑΕΚ για τα γεγονότα με Περιστέρι

Ξεκαθαρίζει του Μπάμπα για Παναθηναϊκό

Σε σχηματισμό... Μακάμπι ο Ολυμπιακός στο ντέρμπι με την ΑΕΚ