Φανή Χαλκιά: «Χαθήκαμε για 10 χρόνια και όταν ξαναβρεθήκαμε στον πρώτο μήνα έμεινα έγκυος»

19:14 - 26/03/2023

Καλεσμένη της Ελίνας Παπίλα βρέθηκε η Φανή Χαλκιά στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το απόγευμα της Κυριακής στον ΑΝΤ1. Μέσα […] The post Φανή Χαλκιά: «Χαθήκαμε για 10 χρόνια και όταν ξαναβρεθήκαμε στον πρώτο μήνα έμεινα έγκυος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φανή Χαλκιά: Χαθήκαμε για 10 χρόνια και όταν ξαναβρεθήκαμε στον πρώτο μήνα έμεινα έγκυος

Καλεσμένη της Ελίνας Παπίλα βρέθηκε η Φανή Χαλκιά στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το απόγευμα της Κυριακής στον ΑΝΤ1. Μέσα σε όλα, η Ελληνίδα Ολυμπιονίκης αναφέρθηκε στην γνωριμία με τον σύντροφο της, την φιλία που εξελίχθηκε μετά από 10 χρόνια σε έρωτα και την πρόταση γάμου. Ειδικότερα, η Φανή Χαλκιά σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με τον σύντροφο μου ήμασταν φίλοι, χαθήκαμε για 10 χρόνια και όταν ξαναβρεθήκαμε και γίναμε ζευγάρι έμεινα έγκυος στον πρώτο μήνα. Αυτά τα 10 χρόνια δεν είχαμε καμία επικοινωνία γιατί έτσι έτυχε. Καταλαβαίνεις έναν άνθρωπο όταν βγαίνεις, τον συναναστρέφεσαι, τον  Νομίζω ότι η κόκκινη γραμμή, που από φίλος γίνεσαι σύντροφος, την στιγμή που καταλαβα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Φανή Χαλκιά: «Χαθήκαμε για 10 χρόνια και όταν ξαναβρεθήκαμε στον πρώτο μήνα έμεινα έγκυος»

Η Φανή Χαλκιά, το απόγευμα της Κυριακής, βρέθηκε καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» με την Ελίνα Παπίλα και μέσα σε όλα αναφέρθηκε στην γνωριμία με τον σύντροφο της, Λούη Καραμάνο, την φιλία που εξελίχθηκε μετά από 10 χρόνια σε έρωτα και την πρόταση γάμου. Ειδικότερα, η Φανή Χαλκιά σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φανή Χαλκιά: «Χαθήκαμε για 10 χρόνια γιατί έτυχε και όταν ξαναβρεθήκαμε στον πρώτο μήνα έμεινα έγκυος»

H Φανή Χαλκιά βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το απόγευμα της Κυριακής στον ΑΝΤ1 και εκεί η Ελληνίδα Ολυμπιονίκης αναφέρθηκε στην γνωριμία με τον σύντροφο της, την φιλία που εξελίχθηκε μετά από 10 χρόνια σε έρωτα και την πρόταση γάμου.H Φανή Χαλκιά βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το απόγευμα της Κυριακής στον ΑΝΤ1 και εκεί η Ελληνίδα Ολυμπιονίκης αναφέρθηκε στην γνωριμία με τον σύντροφο της, την φιλία που εξελίχθηκε μετά από 10 χρόνια σε έρωτα και την πρόταση γάμου.Η Φανή Χαλκιά σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με τον σύντροφο μου ήμασταν φίλοι, χαθήκαμε για […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»