Χείμαρρος η Μαρία Ιωαννίδου για τη Ναταλία Γερμανού: «Πέρασα καρκίνο και δεν ήρθε ούτε απ’ έξω»

10:06 - 27/03/2023

Για τα χρόνια που έζησε δίπλα στον Φρέντυ Γερμανό και τις σχέσεις της σήμερα με τη To άρθρο Χείμαρρος η Μαρία Ιωαννίδου για τη Ναταλία Γερμανού: «Πέρασα καρκίνο και δεν ήρθε ούτε απ’ έξω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τα «καρφιά» Ιωαννίδου για Γερμανού: «Πέρασα καρκίνο και δεν ήρθε ούτε απ’ έξω - Δεν με αγαπάει»

Η Μαρία Ιωαννίδου εξέφρασε on camera τα παράπονά της για τη Ναταλία Γερμανού - «Δεν με αγαπάει όσο εγώ, δεν…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Ιωαννίδου για Ναταλία Γερμανού: «Πέρασα καρκίνο και δεν ήρθε ούτε απ’ έξω»

Η Μαρία Ιωαννίδου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» κι αναφέρθηκε στα χρόνια που έζησε δίπλα στον Φρέντυ Γερμανό αλλά και στις σχέσεις της σήμερα με τη Ναταλία Γερμανού. «Ο Φρέντυ μου έλεγε “τι θες με έναν μεγάλο και άρρωστο άνθρωπο, πήγαινε βρες κανένα τεκνό”. Δεν τον βλέπω πλέον στον ύπνο μου… Όταν τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Ιωαννίδου για Ναταλία Γερμανού: «Πέρασα καρκίνο και δεν ήρθε ούτε απ’ έξω»

Μαρία Ιωαννίδου: «Εάν πείραξε κάτι την Ναταλία, ας με πάρει τηλέφωνο να μου το πει». (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μαρία Ιωαννίδου για Ναταλία Γερμανού: “Πέρασα καρκίνο και δεν πέρασε ούτε απέξω”

Η Μαρία Ιωαννίδου έκανε κατάθεση ψυχής μιλώντας στο “MEGA Καλημέρα”, για Φρέντυ Γερμανό αλλά και για τη σχέση της με τη Ναταλία Γερμανού. Όπως σημείωσε, μετά τον θάνατο του Φρέντυ, “εξαφανίστηκαν όλοι, η υποτιθέμενη οικογένεια, απλώς με εγκατέλειψαν, άρα όλο αυτό είχε μια υποκρισία“, ενώ αποκάλυψε και κάποια από τα λόγια που της έλεγε ο […] The post Μαρία Ιωαννίδου για Ναταλία Γερμανού: “Πέρασα καρκίνο και δεν πέρασε ούτε απέξω” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πέτρος Τατσόπουλος – Ανδρέας Καραγιάννης: Άγριο ξέσπασμα στην εκπομπή της Καινούργιου – «Με διακόπτει, σκ@σε»

Αλέξης Κούγιας: Η πρώτη αντίδραση μετά την καταδικαστική απόφαση για τη Ρούλα Πισπιρίγκου – «Τεράστιο δικαστικό σκάνδαλο»

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την περιπέτεια της υγείας του – «Πλέον βλέπω τη ζωή με άλλα μάτια»

Η Μαρία Αντωνά για τον γάμο της με τον Άρη Σοϊλέδη: «Τον συζητάμε, δε λέω ημερομηνία γιατί θα γίνω γραφική»

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ξεκαθαρίζει για τον Γιάννη Πλούταρχο – «Εννοείται ότι έκανε πλάκα, μην ψάχνεστε»

Μιρέλα Πάχου: Ο αδελφός της αποφοίτησε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών – Φωτογραφίες TLIFE