Άρης Καβατζίκης: «Βγαίνουν και στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή»

12:54 - 27/03/2023

Το καρφί του προς συγκεκριμένη κατεύθυνση έστειλε σήμερα ο Άρης Καβατζίκης στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη». «Εγώ σκέφτηκα και […] The post Άρης Καβατζίκης: «Βγαίνουν και στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το «καρφί» του Άρη Καβατζίκη: «Βγαίνουν και στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή»

Ο Άρης Καβατζίκης πέταξε το «καρφί» του στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη».Ο Άρης Καβατζίκης πέταξε το «καρφί» του στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη».«Εγώ σκέφτηκα και κάτι άλλο που θα το πω, θα το πω. Να ρωτήσω κάτι;  Ποιον τηλεθεατή αφορά στην ελληνική τηλεόραση σήμερα, στην Ελλάδα του 2023, να βγαίνουν παρουσιαστές και να στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή, για να την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

To «καρφί» του Άρη Καβατζίκη: «Βγαίνουν παρουσιαστές και να στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή»

Τα όσα συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα στην ελληνική τηλεόραση και τα “καρφιά” που βλέπουμε να ανταλλάσσουν To άρθρο To «καρφί» του Άρη Καβατζίκη: «Βγαίνουν παρουσιαστές και να στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άρης Καβατζίκης: "Βγαίνουν και στέλνουν σπόντες για να τους ακούσει η απέναντι εκπομπή"

Όσα είπε στο Πάμε Δανάη

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»