Survivor: Αποβλήθηκαν ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης από το παιχνίδι – Άναυδοι οι πάντες

00:18 - 28/03/2023

Με το θέμα του Γιωρίκα Πιλίδη και του Ηλία Γκότση επανήλθε ο Γιώργος Λιανός στο αποψινό συμβούλιο του Survivor. Ο […] The post Survivor: Αποβλήθηκαν ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης από το παιχνίδι – Άναυδοι οι πάντες appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Αποβλήθηκαν ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης

Με το θέμα του Γιωρίκα Πιλίδη και του Ηλία Γκότση επανήλθε ο Γιώργος Λιανός στο συμβούλιο του Survivor All Star.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Survivor: Αποβλήθηκαν ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης – Τι είπε ο Γιώργος Λιανός

Το θέμα του Γιωρίκα Πιλίδη και του Ηλία Γκότση κυριάρχησε στο χθεσινό συμβούλιο του Survivor.Το θέμα του Γιωρίκα Πιλίδη και του Ηλία Γκότση κυριάρχησε στο χθεσινό συμβούλιο του Survivor.«Ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης παραβίασαν βασικούς κανόνες του Survivor. Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Ο Γιωρίκας παραβίασε τον κανόνα της επικοινωνίας. Είχε επικοινωνία με την Ελλάδα, βρήκαμε το κινητό από το οποίο έγινε η επικοινωνία και βρήκαμε και τον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βόμβα στο Survivor: Αποβλήθηκαν Πιλίδης και Γκότσης από το παιχνίδι, άναυδοι οι πάντες (video)

Με το θέμα του Γιωρίκα Πιλίδη και του Ηλία Γκότση επανήλθε ο Γιώργος Λιανός στο συμβούλιο του Survivor. Ο παρουσιαστής, αφού αποσαφήνισε ότι το Survivor είναι ένα δίκαιο παιχνίδι, ανακοίνωσε: «Ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης παραβίασαν βασικούς κανόνες του Survivor. Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Ο Γιωρίκας παραβίασε τον κανόνα της επικοινωνίας. Είχε επικοινωνία …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»