Survivor: Ο Βασάλος «καρφώνει» Γκότση και Πιλίδη – «Αργά ή γρήγορα ο «κλέφτης» θα πιαστεί»

00:36 - 28/03/2023

Μουδιασμένα ξεκίνησε απόψε το συμβούλιο του Survivor, καθώς ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης παραβίασαν βασικούς κανόνες του παιχνιδιού […] The post Survivor: Ο Βασάλος «καρφώνει» Γκότση και Πιλίδη – «Αργά ή γρήγορα ο «κλέφτης» θα πιαστεί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Ο Βασάλος γνώριζε για Γκότση και Πιλίδη, αλλά δεν ήθελε να γίνει «ρουφιάνος» – «Όπως στρώνεις, κοιμάσαι-Αργά ή γρήγορα ο «κλέφτης» θα πιαστεί»

Μουδιασμένα ξεκίνησε τη Δευτέρα (27/3) το συμβούλιο του Survivor All Star, καθώς ο Γιωρίκας Πιλίδης κι ο Ηλίας Γκότσης παραβίασαν βασικούς κανόνες του παιχνιδιού –Τα τηλεφωνήματα του Γιωρίκα Πηλίδη σε Ελλάδα και ο Ηλίας Γκότσης που έτρωγε κατ’ εξακολούθηση και συστηματικά – κι αποβλήθηκαν. Έπειτα από την ανακοίνωση του Γιώργου Λιανού, οι παίκτες πήραν τον λόγο και μίλησαν για αυτήν την απόφαση. Αίσθηση προκάλεσαν όσα ανέφερε ο Κωνσταντίνος Βασάλος, ο οποίος δεν έπεσε από τα σύννεφα καθώς είπε πως είχαν δει κάποιες ύποπτες κινήσεις των πρώην συμπαικτών τους. «Για εμένα όπως στρώνεις, κοιμάσαι. Όλοι λίγο πολύ τα ξέραμε. Δηλαδή όλοι βλέπαμε κινήσεις ύποπτες και λέγαμε σε πη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»