Σάκης Αρσενίου: «Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει, να πλένει, να σιδερώνει»

11:52 - 28/03/2023

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» έδωσε συνέντευξη ο Σάκης Αρσενίου. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για τη γυναίκα του, τη Λαμπρινή, και […] The post Σάκης Αρσενίου: «Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει, να πλένει, να σιδερώνει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάκης Αρσενίου: Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει και να σιδερώνει

Ο αγαπημένος τραγουδιστής, Σάκης Αρσενίου, μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για τον ερχομό του γιου του, και πώς είναι η ιδανική οικογένεια για εκείνον. «Είμαι πολύ χαρούμενος για τον γιο μου, είναι μια καινούρια ζωή. Η σύζυγός μου είναι πραγματικά καλή μάνα, είναι και μικρή σε ηλικία, αλλά είναι σούπερ μαμά. Δεν σκέφτηκα από την αρχή ... Περισσότερα To άρθρο Σάκης Αρσενίου: Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει και να σιδερώνει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σάκης Αρσενίου: «Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει και να σιδερώνει»

Ο τραγουδιστής Σάκης Αρσενίου μίλησε για τον ερχομό του γιου του, και πώς είναι η ιδανική οικογένεια για εκείνον.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σάκης Αρσενίου: «Είμαι παλαιών αρχών, είμαι κάθετος στο ότι η γυναίκα πρέπει να κάνει δουλειές»

Στην καλύτερή του φάση βρίσκεται ο Σάκης Αρσενίου αφού πριν λίγο καιρό, η σύζυγός του Λαμπρινή To άρθρο Σάκης Αρσενίου: «Είμαι παλαιών αρχών, είμαι κάθετος στο ότι η γυναίκα πρέπει να κάνει δουλειές» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σάκης Αρσενίου: «Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα να μαγειρεύει, να σιδερώνει και να πλένει»

Ο Σάκης Αρσενίου μίλησε για τη γυναίκα του, Λαμπρινή, και τον γιο του.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σάκης Αρσενίου: “Είμαι παλαιών αρχών – Θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει, να σιδερώνει και να φροντίζει τον άντρα της και το παιδί της”

Ο Σάκης Αρσενίου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”. Ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον νεογέννητο γιο του και στη γυναίκα του, την Λαμπρινή. “Είμαι πολύ χαρούμενος για τη γέννηση του γιου μου. Όλα πήγαν καλά, γεννήσαμε φυσιολογικά. Καινούργια ζωή, πρωτόγνωρο συναίσθημα αλλά, όποιος δεν το έχει ζήσει δε μπορεί να καταλάβει. Η Λαμπρινή […] The post Σάκης Αρσενίου: “Είμαι παλαιών αρχών – Θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει, να σιδερώνει και να φροντίζει τον άντρα της και το παιδί της” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Σάκης Αρσενίου: «Θέλω η γυναίκα μου να μαγειρεύει, να πλένει και να σιδερώνει»

Σάκης Αρσενίου: «Η σύζυγός μου είναι πραγματικά καλή μάνα, είναι και μικρή σε ηλικία, αλλά είναι σούπερ μαμά»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Σάκης Αρσενίου: "Είμαι παλαιών αρχών, θέλω η γυναίκα μου να ξέρει να μαγειρεύει, να πλένει, να σιδερώνει"

"Είμαι πολύ χαρούμενος για τον γιο μου, είναι μια καινούρια ζωή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»