Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

01:22 - 29/03/2023

Η Ελεονώρα Μελέτη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη και μίλησε για τον […] The post Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

«Έχω πάει στο νοσοκομείο με κρίσεις πανικού και φωνάζαμε τους καναλάρχες σταματήστε το, δεν θέλουμε άλλο», είπε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

Το δεύτερο όνομα της κόρης της, ο γρήγορος γάμος με τον Θοδωρή Μαροσούλη, το μπούλινγκ και η στιγμή που πήγε στον Μίνωα Κυριακού

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελεονώρα Μελέτη: «Έτρωγα bullying 3 χρόνια, παρακαλούσα γονυπετής τον Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

«Ποταμός» η Ελεονώρα Μελέτη, που αποκάλυψε ότι παρακαλούσε τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσει τον Πρωινό Καφέ γιατί δεν άντεχε τα όσα λέγονταν και γράφονταν για εκείνη. «Έχω πάει στο νοσοκομείο με κρίσεις πανικού», αποκάλυψε η Ελεονώρα Μελέτη, που χθες (28.03.2023) βρέθηκε καλεσμένη της Αννίτας Πάνια και του Ηλία Ψινάκη στην εκπομπή Έλεος, στο Mega. «Βρισίδια. ... Περισσότερα To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη: «Έτρωγα bullying 3 χρόνια, παρακαλούσα γονυπετής τον Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελεονώρα Μελέτη: «Παρακαλούσα γονυπετής τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

Η Ελεονώρα Μελέτη μίλησε για την περίοδο στον Πρωινό Καφέ, τον Μίνωα Κυριακού και τις κρίσεις πανικού.

Διαβάστε το στο in.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

Οι δύσκολες στιγμές της Ελεονώρας Μελέτη στην τηλεόραση τα πρώτα χρόνια και το μπούλινγκ που υπέστηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

Η Ελεονώρα Μελέτη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη και έδωσε μία εφ’όλης της ύλης συνέντευξη. Η γνωστή παρουσιάστρια μίλησε μεταξύ άλλων για τον καταιγισμό σχολίων που δέχθηκε την περίοδο που παρουσίαζε τον Πρωινό Καφέ. «Βρισίδια. Υπήρχε μεσημεριανή εκπομπή, η οποία είχε καθημερινή ενότητα 45 λεπτά, το μπιπ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μελέτη: « Έχω πάει στον Κυριακού και τον παρακαλούσα γονυπετής να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

«Με έχουν πάει στο νοσοκομείο με κρίσεις πανικού και φωνάζαμε τους καναλάρχες σταματήστε το, δεν θέλουμε άλλο», είπε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ»

Καλεσμένη στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη, ήταν η Ελεονώρα, η οποία αναφέρθηκε για στον καταιγισμό σχολίων που δέχθηκε την περίοδο που παρουσίαζε τον Πρωινό Καφέ.Καλεσμένη στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη, ήταν η Ελεονώρα, η οποία αναφέρθηκε για στον καταιγισμό σχολίων που δέχθηκε την περίοδο που παρουσίαζε τον Πρωινό Καφέ. «Βρισίδια. Υπήρχε μεσημεριανή εκπομπή, η οποία είχε καθημερινή ενότητα 45 λεπτά, το μπιπ της Μελέτη κι έδιναν. Δεν ξέρω. Πουλούσε; Έκανε νούμερα τότε; Έχω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελεονώρα Μελέτη: "Πήγαινα γονυπετής και παρακαλούσα τον Μίνωα Κυριακού να σταματήσω τον Πρωινό Καφέ"

"Έχω πάει στο νοσοκομείο με κρίσεις πανικού και φωνάζαμε τους καναλάρχες σταματήστε το, δεν θέλουμε άλλο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»