Βάλια Χατζηθεοδώρου για Λάουρα Νάργες: «Ένιωσα άβολα όταν γράφτηκε ότι έφαγα τη δουλειά της»

14:50 - 29/03/2023

Η Βάλια Χατζηθεοδώρου βρέθηκε καλεσμένη στο Ποιος είναι Πρωινιάτικα με τη Μπέττυ Μαγγίρα, μιλώντας για την To άρθρο Βάλια Χατζηθεοδώρου για Λάουρα Νάργες: «Ένιωσα άβολα όταν γράφτηκε ότι έφαγα τη δουλειά της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάλια Χατζηθεοδώρου για Λάουρα Νάργες: «Ένιωσα άβολα όταν γράφτηκε ότι έφαγα τη δουλειά της»

«Η κοπέλα είπε ότι έφυγε μόνη της» δήλωσε την παρουσίαση στα backstage του «Voice»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βάλια Χατζηθεοδώρου για Λάουρα Νάργες: «Θα έτρωγα μέσα σε ένα βράδυ τη δουλειά ενός ανθρώπου;»

Στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κάθισε το μεσημέρι της Τετάρτης η Βάλια Χατζηθεοδώρου. Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια μίλησε […] The post Βάλια Χατζηθεοδώρου για Λάουρα Νάργες: «Θα έτρωγα μέσα σε ένα βράδυ τη δουλειά ενός ανθρώπου;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»