Ξυλοδαρμός μαθήτριας στη Θεσσαλονίκη: «Την χτύπησε και τής είπε ‘’τώρα πάνε στη μάνα σου, έχω και καλό δικηγόρο’’»

19:32 - 29/03/2023

Σοκ έχει προκαλέσει το νέο περιστατικό bullying με θύμα 14χρονη μαθήτρια στην περιοχή του Ευόσμου στη Θεσσαλονίκη.Σοκ έχει προκαλέσει το νέο περιστατικό bullying με θύμα 14χρονη μαθήτρια στην περιοχή του Ευόσμου στη Θεσσαλονίκη.Μάλιστα, οι ανήλικες μαθήτριες που ξυλοκόπησαν τη 14χρονη είχαν μαγνητοσκόπησαν τις πράξεις τους και ανήρτησαν βίντεο στο TikTok, θέλοντας να «υπερηφανευτούν». Το βίντεο ντοκουμέντο, το οποίο έφερε στο φως το MEGA, είναι σοκαριστικό και δείχνει την 15χρονη να αρπάζει […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: «Την χτύπησε και της είπε “πήγαινε στη μαμά σου, έχω καλό δικηγόρο”» – Τα λόγια της 15χρονης που επιτέθηκε στη 14χρονη

Νέα δεδομένα βλέπουν το φως της δημοσιότητας για την υπόθεση εκφοβισμού και ξυλοδαρμού 14χρονης μαθήτριας στο Εύοσμο της Θεσσαλονίκης, όπου δύο συνομήλικες της την χτύπησαν. Τώρα, σύμφωνα με μαρτυρία του πατέρα του θύματος, το ένα εκ των δύο κοριτσιών της είπε: «Τώρα πήγαινε στη μάνα σου, έχω και καλό δικηγόρο». Οι μαθήτριες κατέγραψαν το συμβάν και ανάρτησαν το σχετικό υλικό στο TikTok. Το βίντεο- ντοκουμέντο δείχνει την 15χρονη να αρπάζει το κορίτσι από τα μαλλιά και να τη χτυπάει στο κεφάλι. Η 14χρονη πέφτει στο πεζοδρόμιο με τα γόνατα, όσο εξακολουθεί να δέχεται χτυπήματα στο κεφάλι. Σύμφωνα με πληροφορίες, η ομάδα των ανήλικων κοριτσιών μετέφερε με τη βία τη 15χρονη από την πιτσαρία

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»