Έλεος!: «Φρίκαρε» η Αννίτα Πάνια με την κουκουβάγια – «Δεν γίνεται να με γλεντάτε έτσι» – «Είναι το κατοικίδιο του Χάρου», τρόλαρε ο Ψινάκης

03:00 - 30/03/2023

Στο επεισόδιο της εκπομπής «Έλεος!» με τον Ηλία Ψινάκη και την Αννίτα Πάνια που προβλήθηκε τα ξημερώματα της Πέμπτης (30/3) από τον τηλεοπτικό σταθμό Mega, οι δύο παρουσιαστές έμαθαν για τις γρουσουζιές και τις δεισιδαιμονίες, με το αποτέλεσμα να είναι ξεκαρδιστικό. «Ξέρεις, ε; Είδα μια μαύρη γάτα», έκανε η Πάνια στον Ψινάκη ενώ τους έβαφαν για την εκπομπή και συνέχισε: «Δεν ξέρω τι θα γίνει εδώ μέσα σήμερα. Έπρεπε να περάσω και κάτω από μια σκαλά». «Κουκουβάγια είδες;», ρώτησε ο Ψινάκης και την προειδοποίησε: «Λένε ότι είναι θάνατος… Σε εμένα έχουν κάτσει 100 κουκοβάγιες πάνω μου, στο αυτοκίνητο, παντού, αλλά τίποτα». «Έχεις το… αλεξι-θάνατο» είπε η Πάνια, αλλά παραδέχθηκε στ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα