Ιωάννα Μαλέσκου: «Ο σύντροφός μου είναι κούκλος»

09:10 - 30/03/2023

Δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε η Ιωάννα Μαλέσκου. Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην εγκυμοσύνη της, αλλά και στον σύντροφό […] The post Ιωάννα Μαλέσκου: «Ο σύντροφός μου είναι κούκλος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Μαλέσκου: Παντρεύτηκε η παρουσιάστρια

Με πολιτικό γάμο στο δημαρχείο της Ραφήνας, υπό άκρα μυστικότητα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ιωάννα Μαλέσκου: «Ο σύντροφός μου είναι κούκλος»

Η Ιωάννα Μαλέσκου μετρά αντίστροφα για τον ερχομό του πρώτου της παιδιού.

Διαβάστε το στο in.gr

Ιωάννα Μαλέσκου: «Ο σύντροφός μου είναι κούκλος, να πάρει το μωράκι τα πάντα από αυτόν»

Στην εγκυμοσύνη της, αλλά και στον σύντροφό της, αναφέρθηκε η Ιωάννα Μαλέσκου, η οποία μίλησε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ιωάννα Μαλέσκου: «Ο σύντροφός μου είναι κούκλος, να πάρει το μωράκι τα πάντα από αυτόν»

Αντίστροφα μετρά τις εβδομάδες η Ιωάννα Μαλέσκου η οποία ετοιμάζεται να φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί, καρπό του έρωτά της από τον Κωνσταντίνο Δανιά. Πριν από λίγες ώρες η Ιωάννα Μαλεσκου μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες και αναφέρθηκε στην εγκυμοσύνη της, αλλά και στον σύντροφό της. «Να πείτε και με έναν πόνο, αν και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιωάννα Μαλέσκου: Παντρεύτηκε η παρουσιάστρια

Η Ιωάννα Μαλέσκου και ο Κωνσταντίνος Δανιάς παντρεύτηκαν, υπό άκρα μυστικότητα. Ο πολιτικός γάμος του ζευγαριού τελέστηκε σήμερα, Πέμπτη 30 Mαρτίου, στις 12:00 στο Δημαρχείο Ραφήνας.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μαλέσκου: «Ο σύντροφός μου είναι κούκλος, να πάρει το μωράκι τα πάντα από αυτόν»

Στην εγκυμοσύνη της, αλλά και στον σύντροφό της, αναφέρθηκε η Ιωάννα Μαλέσκου, η οποία μίλησε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.Στην εγκυμοσύνη της, αλλά και στον σύντροφό της, αναφέρθηκε η Ιωάννα Μαλέσκου, η οποία μίλησε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.«Να πείτε και με έναν πόνο, αν και δεν θα είναι ένας, λένε. Μπήκαμε στο μήνα μας και μετράμε αντίστροφα. Θα παντρευτούμε με πολιτικό πολύ άμεσα. Για τον θρησκευτικό δεν ξέρω να σου πω γιατί πρέπει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιωάννα Μαλέσκου: «Μπήκα στον μήνα μου, ο γάμος θα γίνει πολύ άμεσα»

Νέα δημόσια εμφάνιση από την Ιωάννα Μαλέσκου η οποία διανύει τον τελευταίο μήνα της εγκυμοσύνης της. To άρθρο Ιωάννα Μαλέσκου: «Μπήκα στον μήνα μου, ο γάμος θα γίνει πολύ άμεσα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιωάννα Μαλέσκου: «Μου λείπει το σούσι – Ο σύντροφός μου είναι κούκλος»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Μπήκα στον μήνα μου - Θα κάνουμε πολιτικό γάμο»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Ιωάννα Μαλέσκου: "Ο σύντροφός μου είναι κούκλος"

"Για τον θρησκευτικό γάμο δεν ξέρω να σου πω γιατί πρέπει να συναινέσουν και οι δύο σε αυτό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Ιωάννα Μαλέσκου για τον σύντροφό της: «Είναι κούκλος»

Αντίστροφα για τον ερχομό της κόρης της μετράει η Ιωάννα Μαλέσκου. Η παρουσιάστρια έχει μπει στον μήνα της και ανυπομονεί να κρατήσει στα χέρια της την κόρη της. «Να πείτε και με έναν πόνο, αν και δεν θα είναι ένας, λένε. Μπήκαμε στο μήνα μας και μετράμε αντίστροφα», δήλωσε η παρουσιάστρια. Ο καρπός του έρωτά […] The post Η Ιωάννα Μαλέσκου για τον σύντροφό της: «Είναι κούκλος» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση