Λάκης Λαζόπουλος κατά Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;»

09:36 - 30/03/2023

Την απάντηση που έδωσε ο Λάκης Λαζόπουλος στα όσα είπε ο Γιώργος Λιάγκας πρόβαλαν σήμερα στον αέρα του Mega Καλημέρα. […] The post Λάκης Λαζόπουλος κατά Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Λάκης Λαζόπουλος απαντά στον Γιώργο Λιάγκα: Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;

«Έστειλε δύο κάμερες από τις 10 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ έξω από τη σχολή και ρωτούσε τους μαθητές αν είμαι πάνω, πότε θα κατέβω», λέει ο Λάκης Λαζόπουλος. Την απάντηση που έδωσε ο Λάκης Λαζόπουλος στα όσα είπε ο Γιώργος Λιάγκας πρόβαλαν σήμερα στον αέρα του Mega Καλημέρα. «Ο κύριος Λιάγκα βγήκε ... Περισσότερα To άρθρο Ο Λάκης Λαζόπουλος απαντά στον Γιώργο Λιάγκα: Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Λάκης Λαζόπουλος για Γιώργο Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;»

Συνεχίζεται η κόντρα ανάμεσα στον Λάκη Λαζόπουλο και τον Γιώργο Λιάγκα με τον πρώτο να απαντά στα όσα είπε ο δεύτερος στον αέρα του Mega Καλημέρα. «Ο κύριος Λιάγκας βγήκε και είπε ότι είμαστε εμμονικοί και γι’ αυτά τα συνεργεία που βγαίνουν πως ούτε καν ξέρει, ούτε γνωρίζει κα τα κανονίζει η αρχισυντάκτρια του. Και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λάκης Λαζόπουλος κατά Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι; – Η γνωστή μέθοδος Φουρθιώτη»

Την δική του απάντηση έδωσε ο Λάκης Λαζόπουλος στα όσα είπε ο Γιώργος Λιάγκας, την οποία και πρόβαλαν σήμερα στον αέρα του Mega Καλημέρα.Την δική του απάντηση έδωσε ο Λάκης Λαζόπουλος στα όσα είπε ο Γιώργος Λιάγκας, την οποία και πρόβαλαν σήμερα στον αέρα του Mega Καλημέρα.«Ο κύριος Λιάγκα βγήκε και είπε ότι είμαστε εμμονικοί και γι’ αυτά τα συνεργεία που βγαίνουν πως ούτε καν ξέρει, ούτε γνωρίζει κα τα κανονίζει η αρχισυντάκτρια του. Και είπε “θέλω να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Λάκης Λαζόπουλος απαντά στον Γιώργο Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;»

Απάντηση στον Γιώργο Λιάγκα έδωσε ο Λάκης Λαζόπουλος μέσα από το podcast του. Συγκεκριμένα, ο Λάκης Λαζόπουλος To άρθρο Ο Λάκης Λαζόπουλος απαντά στον Γιώργο Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Λαζόπουλος σε Λιάγκα: «Είναι τηλεβιασμός αυτό που κάνετε ή όχι;» – H απάντηση του παρουσιαστή

Ο Γιώργος Λιάγκας απάντησε: «Στο σπίτι του κρεμασμένου μιλάμε για σχοινί Λάκη; Εμείς ρεπορτάζ κάνουμε και κάνουμε και λάθη...» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»