Θάνος Πετρέλης: Η συνάντηση με τον Ντόναλντ Τραμπ στον Λευκό Οίκο

13:28 - 30/03/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε ο Θάνος Πετρέλης. Ο τραγουδιστής μίλησε για τα τα απρόοπτα […] The post Θάνος Πετρέλης: Η συνάντηση με τον Ντόναλντ Τραμπ στον Λευκό Οίκο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Πετρέλης: «Γνώρισα τον Ντόναλντ Τραμπ, είπε “αγαπώ τους Έλληνες”»

Δείτε το βίντεο με όσα είπε για τη διασκέδαση στην Αμερική και τη σύζυγό του, Σοφία

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θάνος Πετρέλης: Η συνάντηση με τον Ντόναλντ Τραμπ στον Λευκό Οίκο

Ο τραγουδιστής, Θάνος Πετρέλης μίλησε για τα λόγια που αντάλλαξε με τον Ντόναλντ Τραμπ όταν βρισκόταν στην Αμερική.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Θάνος Πετρέλης: Η συνάντηση με τον Ντόναλντ Τραμπ στον Λευκό Οίκο

«Δεν έχει δικαίωμα ο τραγουδιστής να πει “αυτό το τραγούδι είναι δικό μου”. Τα τραγούδια είναι των συνθετών»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θάνος Πετρέλης - Η συνάντηση με τον Ντόναλντ Τραμπ στον Λευκό Οίκο

"Η διασκέδαση στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια έχει αλλάξει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»