Λιάνης: “Η Αλίκη άνοιξε το κιμονό, μου έδειξε το στήθος της και μου λέει πιάσ’ το – “Ερωτεύτηκα την Υψηλάντη όταν ήταν έγκυος η γυναίκα μου

16:56 - 30/03/2023

Ο Γιώργος Λιάνης, παραχώρησε στην εκπομπή «Τετ α τετ», μία πολύ αποκαλυπτική συνέντευξη. Αφού αναφέρθηκε στην ερωτική σχέση, που είχε με την Αλίκη Βουγιουκλάκη, ο δημοσιογράφος έκανε μία αναφορά και στην Αιμιλία Υψηλάντη. «Ήταν καθοριστικός ο έρωτας με την Αιμιλία Υψηλάντη. Ήρθε στη ζωή μου τελείως αναπάντεχα. Ήμουν στην πολυθρόνα του Βελλίδη στη Θεσσαλονίκη γιατί Το άρθρο Λιάνης: “Η Αλίκη άνοιξε το κιμονό, μου έδειξε το στήθος της και μου λέει πιάσ’ το – “Ερωτεύτηκα την Υψηλάντη όταν ήταν έγκυος η γυναίκα μου εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λιάνης για Βουγιουκλάκη: «Άνοιξε το κιμονό, μου έδειξε το στήθος της και μου λέει “πιάσ’ το”»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Τετ α τετ» ήταν ο Γιώργος Λιάνης και μίλησε για την προσωπική του ζωή προβαίνοντας σε αποκαλύψεις. Ο δημοσιογράφος αναφέρθηκε στην ερωτική σχέση, που είχε με την αείμνηστη Αλίκη Βουγιουκλάκη. Η αποκάλυψη για την Αλίκη Βουγιουκλάκη «Η Αλίκη ήταν η μεγαλύτερη Ελληνίδα star. Η σχέση μας ήταν άριστη, έως και σε μια […] The post Λιάνης για Βουγιουκλάκη: «Άνοιξε το κιμονό, μου έδειξε το στήθος της και μου λέει “πιάσ’ το”» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Λιάνης για Βουγιουκλάκη: «Άνοιξε το κιμονό, μου έδειξε το στήθος της και μου λέει “πιάσ’ το”»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Τετ α τετ» ήταν ο Γιώργος Λιάνης και μίλησε για την προσωπική [...] The post Λιάνης για Βουγιουκλάκη: «Άνοιξε το κιμονό, μου έδειξε το στήθος της και μου λέει “πιάσ’ το”» appeared first on Το Μάτι.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας