Τάσος Μπουγάς: «Δεν χρειάστηκε να μιλήσω με τον Γιώργο Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ»

08:32 - 01/04/2023

Ο Τάσος Μπουγάς έδωσε συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε για τη Νατάσα […] The post Τάσος Μπουγάς: «Δεν χρειάστηκε να μιλήσω με τον Γιώργο Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Μπουγάς: «Δεν χρειάστηκε να μιλήσω με τον Γιώργο Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ»

Αντιδράσεις προκάλεσε η πασχαλινή διαφήμιση των καταστημάτων Jumbo με τον Τάσο Μπουγά...

Διαβάστε το στο Zougla

Τάσος Μπουγάς: Δεν χρειαζόταν να μιλήσω με τον Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ

Για ζητήματα που αφορούν το τραγούδι «Φεγγάρι  μου» που χρησιμοποιήθηκε στη διαφήμιση του Jumbo για το Πάσχα μίλησε ο Τάσος Μπουγάς, εξηγώντας ότι δεν χρειάστηκε να επικοινωνήσει με τον Γιώργο Θεοφάνους, καθώς δεν ήταν αυτός που διαχειρίστηκε το ζήτημα. Στη συνέντευξή του στο Secret των Παραπολιτικών, ο «Πλανητάρχης» αναφέρθηκε και στη Νατάσσα Θεοδωρίδου, ξεκαθαρίζοντας ότι την εκτιμά σαν καλλιτέχνιδα, όμως δεν είναι δική του δουλειά να της πει κάτι. Τα κυριότερα σημεία της συνέντευξη του Τάσου Μπουγά: Η κυρία Θεοδωρίδου δήλωσε ότι είναι στεναχωρηµένη. ∆εν είναι δικό µου το πρόβληµα. ∆εν έχω πρόβληµα εγώ µε τη Θεοδωρίδου. Θα θέλατε να της πείτε κάτι δηµόσια; Εγώ δεν έχω να πω τίποτα. Την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάσος Μπουγάς: «Δεν χρειάστηκε να μιλήσω με τον Γιώργο Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ»

Αντιδράσεις προκάλεσε η πασχαλινή διαφήμιση των καταστημάτων Jumbo με τον Τάσο Μπουγά, ο οποίος εμφανίζεται στο σποτ να τραγουδάει το κομμάτι «Φεγγάρι μου» της Νατάσας Θεοδωρίδου και αναφέρεται στους vegans. Η εν λόγω διαφήμιση φαίνεται πως ενόχλησε αρκετούς, μεταξύ αυτών και τη Νατάσα Θεοδωρίδου, η οποία έχει τραγουδήσει το συγκεκριμένο τραγούδι και δήλωσε στενοχωρημένη στην […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τάσος Μπουγάς: Δεν χρειαζόταν να μιλήσω με τον Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ

«Δεν έχω να πω τίποτα στη Νατάσα Θεοδωρίδου»

Διαβάστε το στο news.gr

Τάσος Μπουγάς: «Δεν χρειάστηκε να μιλήσω με τον Γιώργο Θεοφάνους, δεν θα τον πλήρωνα εγώ»

Ο Τάσος Μπουγάς έδωσε συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε για τη Νατάσα Θεοδωρίδου και τον Γιώργο Θεοφάνους. Η κυρία Θεοδωρίδου δήλωσε ότι είναι στεναχωρηµένη. ∆εν είναι δικό µου το πρόβληµα. ∆εν έχω πρόβληµα εγώ µε τη Θεοδωρίδου. Θα θέλατε να της πείτε κάτι δηµόσια; Εγώ δεν έχω […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»