Παπαμιχαήλ: Μήνυση κατά του Γιώργου Λιάνη μετά τις δηλώσεις του

21:02 - 01/04/2023

Παπαμιχαήλ: Μήνυση κατά του Γιώργου Λιάνη μετά τις δηλώσεις του για την μητέρα του, Αλίκη Βουγιουκλάκη θα κάνει ο γιος της ηθοποιού, Γιάννης Ιδιαίτερα ενοχλημένος είναι ο Γιάννης Παπαμιχαήλ με όσα δήλωσε ο Γιώργος Λιάνης για τη μητέρα του, Αλίκη Βουγιουκλάκη και έτσι κατέθεσε αγωγή και τη μήνυση στον δημοσιογράφο. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου […] The post Παπαμιχαήλ: Μήνυση κατά του Γιώργου Λιάνη μετά τις δηλώσεις του appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο tromaktiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Παπαμιχαήλ κατά Γιώργου Λιάνη: «Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια»

Με ανάρτηση που έκανε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, απάντησε για τον Γιώργο Λιάνη, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως δεν θα κάνει πίσω και κανέναν και οι δυο τους θα τα πουν στα δικαστήρια.Με ανάρτηση που έκανε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, απάντησε για τον Γιώργο Λιάνη, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως δεν θα κάνει πίσω και κανέναν και οι δυο τους θα τα πουν στα δικαστήρια.«Είναι αργά και οι περισσότεροι θα διαβάσετε το κείμενο αυτό, μόλις ξυπνήσετε. Θέλω και εγώ από την πλευρά μου να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tromaktiko.gr

Ανεκδοτάρα με πρόταση: Θα μου κάτσεις;

Χειροπέδες σε άντρα για μεταφορά ναρκωτικών – Κατασχέθηκαν πάνω από 70 κιλά κάνναβης

Κακοκαιρία «Π» – Ξάνθη: Κλαδί δέντρου διέλυσε παρμπρίζ σε λεωφορείο εν κινήσει

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 46χρονου

Το να μοιράζεστε το κρεβάτι με τον σύντροφό σας επηρεάζει τον ύπνο σας;

Κακοκαιρία Ciaran: Φονικό πέρασμα από την Ιταλία – 7 νεκροί και 2 αγνοούμενοι