Έλντα Πανοπούλου για Άντζελα Δημητρίου: «Τα πήρε στο κρανίο και μου έχωσε κάτι μπινελίκια»

21:54 - 01/04/2023

Στο Σπίτι με το MEGA βρέθηκε καλεσμένη η Έλντα Πανοπούλου, τη νύχτα του Σαββάτου, προκειμένου να συναντήσει την Ρούλα Κορομηλά […] The post Έλντα Πανοπούλου για Άντζελα Δημητρίου: «Τα πήρε στο κρανίο και μου έχωσε κάτι μπινελίκια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλντα Πανοπούλου: Η Άντζελα Δημητρίου μου έχωσε κάτι μπινελίκια

Η Έλντα Πανοπούλου έκανε αποκαλύψεις για την Άντζελα ΔημητρίουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλντα Πανοπούλου για Άντζελα Δημητρίου: Τα πήρε στο κρανίο και μου έχωσε κάτι μπινελίκια

Στο Σπίτι με το MEGA βρέθηκε καλεσμένη η Έλντα Πανοπούλου, τη νύχτα του Σαββάτου, προκειμένου να συναντήσει την Ρούλα Κορομηλά για το αφιέρωμα που είχε ετοιμάσει η μουσική εκπομπή του Μεγάλου Καναλιού στην Άντζελα Δημητρίου. Μάλιστα, η ηθοποιός μοιράστηκε μια ξεχωριστή ιστορία από την παλαιότερη σκηνική τους συνεργασία. Ειδικότερα, η Έλντα Πανοπούλου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «το ξέρεις, Ρούλα, ότι η Άντζελα έχει παίξει συγκλονιστικά στο Δελφινάριο! Δεν έπαιξε απλώς στο Δελφινάριο, έπαιξε στο Δελφινάριο αφού τον προηγούμενο χρόνο έπαιζα εγώ στο Δελφινάριο και με μάλωνε γιατί εγώ έκανα ένα νούμερο για εκείνη. Για ποιον άλλον θα έκανα νούμερο στο Δελφινάριο; Τα νούμερα της επιθεώρηση

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»