Αντίνοος Αλμπάνης: «Έχει απειλήσει ότι θα με μηνύσει γιατί φίλησα τον Θεοχάρη Ιωαννίδη»

14:32 - 02/04/2023

Με τον εκπρόσωπο του ekklisiaonline κ. Καραγιάννη είχε ζωντανή σύνδεση σήμερα η Μαρία Μπακοδήμου στο Γεια σου για να μιλήσει […] The post Αντίνοος Αλμπάνης: «Έχει απειλήσει ότι θα με μηνύσει γιατί φίλησα τον Θεοχάρη Ιωαννίδη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντίνοος Αλμπάνης: Ακόμα περιμένω μήνυση από το ekklisiaonline επειδή φίλησα στο στόμα τον Θεοχάρη Ιωαννίδη

Καλεσμένος της Μαρίας Μακοδήμου στο πλατό της εκπομπής “Γεια σου” ήταν ο Αντίνοος Αλμπάνης. Μεταξύ άλλων ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε στο φιλί στο στόμα που έδωσε στον Θεοχάρη Ιωαννίδη όταν τον υποδέχτηκε στο “Night Out”. Όπως μοιράστηκε, το φιλί ενόχλησε ορισμένους με το γνωστό εκκλησιαστικό site ekklisiaonline.gr να τον απειλεί με μηνύσεις: «Περιμένω μια μήνυση από εκεί, είχαν απειλήσει ότι θα με μηνύσουν επειδή φίλησα στο στόμα τον Θεοχάρη Ιωαννιδη στην εκπομπή του. Μάλλον δεν θα μου κάνουν». Μπορεί οι συγκεκριμένοι άνθρωποι να μην είναι έτοιμοι για αυτό το θέαμα. Ο Αντίνοος Αλμπάνης απάντησε πάνω σε αυτό: «Πρέπει να ετοιμαστούμε γι’ αυτά τα πράγματα γιατ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αντίνοος Αλμπάνης: «Είχε απειλήσει ότι θα με μηνύσει επειδή φίλησα τον Θεοχάρη Ιωαννίδη»

Ο Αντίνοος Αλμπάνης καλεσμένος στο «Γειά σου», μίλησε για την περιπέτεια της υγείας του, τη θρησκεία, το θέατρο και τις σχέσεις του. Όταν η παρουσιάστρια Μαρία Μπακοδήμου αναφέρθηκε στον προηγούμενο καλεσμένο της εκπομπής, Ανδρέα Καραγιάννη, εκπρόσωπο του ekklisiaonline, ο Αντίνοος Αλμπάνης σχολίασε ότι περιμένει μία μήνυση από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα. «Περιμένω και μια μήνυση εγώ […] The post Αντίνοος Αλμπάνης: «Είχε απειλήσει ότι θα με μηνύσει επειδή φίλησα τον Θεοχάρη Ιωαννίδη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»