Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Όλοι μέσα μας κρύβουμε μια Αλίκη Βουγιουκλάκη»

21:02 - 02/04/2023

Με αφορμή την συνέχιση των παραστάσεων για το «Κλουβί με τις τρελές» παραχώρησε συνέντευξη ο Μαυρίκιος Μαυρικίου στην κάμερα της εκπομπής […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Όλοι μέσα μας κρύβουμε μια Αλίκη Βουγιουκλάκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Όλοι κρύβουμε μέσα μας μια Αλίκη Βουγιουκλάκη

Με αφορμή την συνέχιση των παραστάσεων για το «Κλουβί με τις τρελές» παραχώρησε συνέντευξη ο Μαυρίκιος Μαυρικίου στην κάμερα της εκπομπής OPEN Weekend και την δημοσιογράφο Βίκυ Δέτσικα την Κυριακή. Μέσα σε όλα, ο Κύπριος καλλιτέχνης μίλησε για το καμαρίνι της αείμνηστης Αλίκης Βουγιουκλάκη, το οποίο του δόθηκε στη συμπρωτεύουσα και το «ναυάγιο» στην τηλεοπτική συνεργασία με τον Κώστα Χαρδαβέλλα. Ειδικότερα, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ανεβήκαμε στην Θεσσαλονίκη με την παράσταση, στο θέατρο Αθήναιον όπου παίχτηκε η τελευταία παράσταση της Αλίκης Βουγιουκλάκη με την «Μελωδία της ευτυχίας». Μου έδωσαν το καμαρίνι της. Μόλις μπήκα μέσα ένιωσα ένα δέος και ακούμπησα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»