Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έκανε πρόταση γάμου και είπα όχι» – Ο λόγος που δεν παντρεύτηκε και η ζωή με τον γιο της

07:24 - 04/04/2023

Η Σύλβια Δεληκούρα βρέθηκε καλεσμένη στο The 2Night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Η γνωστή ηθοποιός To άρθρο Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έκανε πρόταση γάμου και είπα όχι» – Ο λόγος που δεν παντρεύτηκε και η ζωή με τον γιο της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σύλβια Δεληκούρα: Ο λόγος που δεν παντρεύτηκε και το ζεστό σπίτι όπου μένει με την οικογένειά της

Η πρωταγωνίστρια της σειράς «Μαίρη Μαίρη Μαίρη» έκανε μερικές απρόσμενες αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έκανε πρόταση γάμου και είπα όχι – Δεν ήθελα να παντρευτώ»

Σύλβια Δεληκούρα: Όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός στο πλατό του «The 2Night Show».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έκανε πρόταση γάμου και είπα όχι» – Η ζωή με τον γιο της

Η Σύλβια Δεληκούρα βρέθηκε καλεσμένη στο The 2Night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Η ηθοποιός μίλησε για την προσωπική της ζωή δίπλα στον σύντροφό της, Δημήτρη, με τον οποίο έχουν αποκτήσει μαζί ένα αγοράκι. Όπως χαρακτηριστικά ανέφερε, δεν παντρεύτηκαν ποτέ με τον σύντροφό της, ενώ όταν εκείνη άλλαξε γνώμη, ο αγαπημένος της δεν είχε πλέον […] The post Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έκανε πρόταση γάμου και είπα όχι» – Η ζωή με τον γιο της appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»