Κώστας Φραγκολιάς: Η αμήχανη συνάντηση με την Λένα Δροσάκη και η ερώτηση που της έκανε για τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη

09:06 - 05/04/2023

Κανείς δεν μπορεί να πιστέψει την είδηση πως ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της εγχώριας To άρθρο Κώστας Φραγκολιάς: Η αμήχανη συνάντηση με την Λένα Δροσάκη και η ερώτηση που της έκανε για τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Φραγκολιάς: Η συνάντηση με την Λένα Δροσάκη και η ερώτηση που της έκανε για τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη

Ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης και η Λένα Δροσάκη όπως έγινε γνωστό πριν από λίγες ώρες χώρισαν μετά από περίπου τέσσερα χρόνια κοινής πορείας και την απόκτηση ενός παιδιού. Πληροφορίες, μάλιστα, αναφέρουν ότι έχουν αποφασίσει από τον περασμένο Δεκέμβριο να γυρίσουν σελίδα στην προσωπική τους ζωή. Ο Κώστας Φραγκολιάς, ο οποίος διατηρεί φιλική σχέση με τους δυο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»