Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Αισθάνομαι ευγνώμων που μου συνέβη αυτό το πράγμα»

22:56 - 05/04/2023

Με αφορμή τη συμμετοχή στο J2US, η Σοφία Παυλίδου παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! και τον […] The post Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Αισθάνομαι ευγνώμων που μου συνέβη αυτό το πράγμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Αισθάνομαι ευγνώμων που μου συνέβη αυτό το πράγμα»

«Μεγαλύτεροι συνάδελφοι από εμένα μου έλεγαν, “μη δώσεις διάσταση σε ότι έγινε. Και εμένα με χαστούκιζε εκείνος ή ο άλλος”», είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Αισθάνομαι ευγνώμων που μου συνέβη αυτό το πράγμα»

Με αφορμή τη συμμετοχή της στο J2US, η Σοφία Παυλίδου παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! και μεταξύ άλλων, η όμορφη ηθοποιός αναφέρθηκε στην πρόσφατη δικαστική απόφαση για την διαμάχη που είχε με τον συνάδελφό της, Μάνο Παπαγιάννη, δηλώνοντας πως τον έχει συγχωρέσει. Τον Νοέμβριο δικαιώθηκες δικαστικά στην υπόθεση ξυλοδαρμού σου […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Αισθάνομαι ευγνώμων που μου συνέβη αυτό το πράγμα»

H Σοφία Παυλίδου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ!, με αφορμή τη συμμετοχή της στο J2US. Η To άρθρο Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη: «Αισθάνομαι ευγνώμων που μου συνέβη αυτό το πράγμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»