Πάνος Καλίδης: «Αν η Ελευθερία Ελευθερίου ήταν σε σχέση με τον Μάριο Πρίαμο, ήταν για ενάμιση μήνα»

01:06 - 10/04/2023

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Πάνος Καλίδης, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN. Μέσα σε […] The post Πάνος Καλίδης: «Αν η Ελευθερία Ελευθερίου ήταν σε σχέση με τον Μάριο Πρίαμο, ήταν για ενάμιση μήνα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Καλίδης για Ελευθερίου – Μάριο: «Αν ήταν σε σχέση, θα ήταν πάρα πολύ σύντομο»

Ο Πάνος Καλίδης το βράδυ της Κυριακής βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά «After Dark» και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στη συμμέτοχή του στο Survivor, αλλά και στα όσα γίνονται στην φετινή All Star εκδοχή του ριάλιτι επιβίωσης. «Από τα μηνύματα που παίρνω από τα social μου λένε ότι έμαθαν έναν Καλίδη χαμηλών τόνων και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πάνος Καλίδης για Ελευθερία Ελευθερίου: «Αν είχαν σχέση με τον Μάριο Πρίαμο, ήταν για ενάμιση μήνα»

Στην εκπομπή «After Dark» βρέθηκε καλεσμένος ο Πάνος Καλίδης το βράδυ της Κυριακής 9/4. Ο γνωστός To άρθρο Πάνος Καλίδης για Ελευθερία Ελευθερίου: «Αν είχαν σχέση με τον Μάριο Πρίαμο, ήταν για ενάμιση μήνα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πάνος Καλίδης: "Αν η Ελευθερία Ελευθερίου είχε σχέση με τον Μάριο Πρίαμο, ήταν για ενάμιση μήνα"

"Εγώ δεν το ήξερα οπότε, αν ήταν σε σχέση, θα ήταν πάρα πολύ σύντομο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»