Λιάνα Κανέλλη για Κασιδιάρη: «Φαντάζεστε να έρθει μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια; Δεν θα γίνω τετράποδο»

10:20 - 11/04/2023

Στο Happy Day με την Σταματίνα Τσιμτσιλή μίλησε η Λιάνα Κανέλλη, λίγo πριν την ψηφοφορία για To άρθρο Λιάνα Κανέλλη για Κασιδιάρη: «Φαντάζεστε να έρθει μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια; Δεν θα γίνω τετράποδο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λιάνα Κανέλλη: «Φαντάζεστε να έρθει μέσα στην Βουλή o Ηλίας Κασιδιάρης και να τον πλακώσω στα χαστούκια;»

Λίγο πριν την ψηφοφορία στη Βουλή για τη νέα ρύθμιση, που κατέθεσε η κυβέρνηση με στόχο, όπως διατείνεται, «ένα επιπρόσθετο μπλόκο» στην κάθοδο του κόμματος Κασιδιάρη στις εκλογές 2023, μίλησε μεταξύ άλλων η Λιάνα Κανέλλη στην εκπομπή Happy Day στον ALPHA. «Είστε απ’ αυτούς που είναι υπέρ του μπλόκου της κυβέρνησης με την τροπολογία ή είστε απ’ […]

Διαβάστε το στο in.gr

Κανέλλη για Κασιδιάρη: «Φαντάζεστε να έρθει μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια;» (vid)

Η Λιάνα Κανέλλη αναφέρθηκε στο μπλόκο της κυβέρνησης στο κόμμα Κασιδιάρη στις επερχόμενες εκλογές.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Λιάνα Κανέλλη: «Φαντάζεστε να έρθει μέσα στη Βουλή o Ηλίας Κασιδιάρης και να τον πλακώσω στα χαστούκια;»

«Είμαι από αυτούς που δεν τον αποκαλούν “κύριο” κι έχω κάθε δικαίωμα να μην τον αποκαλώ “κύριο”. Το Κασιδιάρης και πολύ του είναι»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Κανέλλη: Φαντάζεστε να έρθει ο Κασιδιάρης στη Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια; Όχι, εγώ είμαι άνθρωπος

Η Λιάνα Κανέλλη μίλησε σήμερα σε συνέντευξή της για την τροπολογία – ρύθμιση που αφορά τον αποκλεισμό της εισόδου του κόμματος Κασιδιάρη, που αναμένεται να ψηφιστεί σήμερα στη Βουλή. Σύμφωνα με την ίδια, «με το ΚΚΕ στη θέση του, ο λαός χτυπάει τον φασισμό παντού». Όπως ανέφερε η κ. Κανέλλη στην εκπομπή «Happy Day» με τη Σταματίνα Τσιμτσιλή, όταν ρωτήθηκε από την παρουσιάστρια αν είναι υπέρ του μπλόκου της κυβέρνησης ή αν θεωρεί πως θα πρέπει να αποφασίσει ο κόσμος, η κ. Κανέλλη απάντησε πως «έχω ιστορικό λόγο, ως ΚΚΕ, να μην εναποθέτω τις ελπίδες μου στις απαγορεύσεις, αλλά μόνο στον λαό. Ξέρετε κάτι, αν ήθελε η κυβέρνηση να αποκλείσει τους φασίστες, ειδικά την εγκληματική οργάνωση, την ο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λιάνα Κανέλλη για Ηλία Κασιδιάρη: «Φαντάζεστε να έρθει μέσα στη Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια;»

Στο «Happy Day» μίλησε η Λιάνα Κανέλλη, λίγo πριν από την ψηφοφορία για την τροπολογία της κυβέρνησης, με την οποία τίθενται επιπρόσθετες δικλίδες ασφαλείας για να αποτραπεί η κάθοδος του κόμματος Κασιδιάρη στις εκλογές. «Είστε απ’ αυτούς που είναι υπέρ του μπλόκου της κυβέρνησης με την τροπολογία ή ότι είστε απ’ αυτούς που θεωρούν ότι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λιάνα Κανέλλη: «Φαντάζεστε να έρθει ο Ηλίας Κασιδιάρης μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια;»

Η Λιάνα Κανέλλη μίλησε το πρωί της Μεγάλης Τρίτης στο Happy Day.Η Λιάνα Κανέλλη μίλησε το πρωί της Μεγάλης Τρίτης στο Happy Day.Όταν η Σταματίνα Τσιμτσιλή την ρώτησε: «Είστε απ’ αυτούς που είναι υπέρ του μπλόκου της κυβέρνησης με την τροπολογία ή ότι είστε απ’ αυτούς που θεωρούν ότι ο κόσμος πρέπει να μαυρίσει ένα κόμμα Κασιδιάρη που θα μπει από την πίσω πόρτα στις εκλογές;», […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λιάνα Κανέλλη: «Φαντάζεστε να έρθει ο Ηλίας Κασιδιάρης μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια;»

Η Λιάνα Κανέλλη μίλησε το πρωί της Μεγάλης Τρίτης στο Happy Day, λίγo πριν την ψηφοφορία για την τροπολογία της κυβέρνησης, […] The post Λιάνα Κανέλλη: «Φαντάζεστε να έρθει ο Ηλίας Κασιδιάρης μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Λιάνα Κανέλλη: «Φαντάζεστε να έρθει ο Ηλίας Κασιδιάρης μέσα στην Βουλή και να τον πλακώσω στα χαστούκια;»

«Όχι. Δεν θα γίνω εγώ τετράποδο, θα παραμείνω δίποδο»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»