Βαγγέλης Κακουριώτης: «Έχω ξεχάσει λόγια σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε»

08:20 - 12/04/2023

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Βαγγέλης Κακουριώτης. Ο τραγουδιστής μίλησε για ένα ευτράπελο που […] The post Βαγγέλης Κακουριώτης: «Έχω ξεχάσει λόγια σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Κακουριώτης: «Έχω ξεχάσει λόγια σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε»

Την ίδια ώρα, ξεκαθάρισε ότι δεν είχε ποτέ σχέση με τη Ζένια Μπονάτσου - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βαγγέλης Κακουριώτης: Έχω ξεχάσει τα λόγια μου σε τραγούδι, είπα «δικό σας», αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε

«Έχω ξεχάσει λόγια σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε», είπε ο Βαγγέλης Κακουριώτης. Ο Βαγγέλης Κακουριώτης έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Ο τραγουδιστής μίλησε για ένα ευτράπελο που συνέβη στην πίστα, ενώ ξεκαθάρισε πως ποτέ δεν είχε ερωτική σχέση με τη Ζένια Μπονάτσου. «Επέστρεψα στην ... Περισσότερα To άρθρο Βαγγέλης Κακουριώτης: Έχω ξεχάσει τα λόγια μου σε τραγούδι, είπα «δικό σας», αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κακουριώτης: «Ξέχασα τα λόγια μου, είπα δικό σας, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε»

Ο Βαγγέλης Κακουριώτης μιλά για τα επόμενα βήματά του, τις φήμες για τη σχέση του με τη Ζένια Μπονάτσου και τη συμμετοχή του στη «Γη της Ελιάς».

Διαβάστε το στο in.gr

Βαγγέλης Κακουριώτης: «Έχω ξεχάσει τα λόγια μου σε τραγούδι»

«Γύρισα το μικρόφωνο στον κόσμο, είπα "δικό σας", αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε», πρόσθεσε ο Βαγγέλης Κακουριώτης.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Βαγγέλης Κακουριώτης: "Έχω ξεχάσει λόγια σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε"

"Δεν είχαμε δεσμό με τη Ζένια Μπονάτσου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Βαγγέλης Κακουριώτης: «Ξέχασα τα λόγια μου σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε»

Ο Βαγγέλης Κακουριώτης μίλησε στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις φήμες για σχέση με την Ζένια Μπονάτσου, στη συνεργασία του με τον Ανδρέα Γεωργίου και στους Boys N’ Noise. «Επέστρεψα στην Αθήνα μετά τις εμφανίσεις μου στη Θεσσαλονίκη με τον Στέλιο Ρόκκο και τη Λένα Ζευγαρά. Τώρα είμαι στο […] The post Βαγγέλης Κακουριώτης: «Ξέχασα τα λόγια μου σε τραγούδι, είπα “δικό σας”, αλλά ούτε ο κόσμος το ήξερε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»