Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός ήταν ο λόγος που δεν συμφώνησα με τον ΑΝΤ1»

08:50 - 13/04/2023

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «7 μέρες tv» και τον Γιάννη Βίτσα. Η παρουσιάστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός ήταν ο λόγος που δεν συμφώνησα με τον ΑΝΤ1» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για το λόγο που δεν συμφώνησε με τον ΑΝΤ1

«Θα μου πεις, θα ήταν καλά τα χρήματα. Ενδεχομένως να ήταν, αλλά δεν είναι τα χρήματα το παν στη ζωή ή ο βασικός λόγος για να αποφασίσεις να κάνεις κάτι», λέει η Βίκυ Χατζηβασιλείου. Στο περιοδικό «7 μέρες tv» και τον Γιάννη Βίτσα έδωσε συνέντευξη η Βίκυ Χατζηβασιλείου. Η παρουσιάστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για ... Περισσότερα To άρθρο Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για το λόγο που δεν συμφώνησε με τον ΑΝΤ1 δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός ήταν ο λόγος που δεν συμφώνησα με τον ΑΝΤ1»

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «7 μέρες tv» και μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την απόφασή της να μην κάνει την εκπομπή που ετοίμαζε στον ΑΝΤ1. «Ο λόγος που έφυγα από αυτό το πρότζεκτ είναι γιατί με το κανάλι δεν είχαμε την ίδια αντίληψη όσον αφορά το στόχο μας. Άλλα ήθελα εγώ να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός ήταν ο λόγος που δεν συμφώνησα με τον ΑΝΤ1»

Συνέντευξη στο περιοδικό «7 μέρες tv» και τον Γιάννη Βίτσα έδωσε η Βίκυ Χατζηβασιλείου. Η παρουσιάστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την απόφασή της να μην κάνει την εκπομπή που ετοίμαζε στον ΑΝΤ1.Συνέντευξη στο περιοδικό «7 μέρες tv» και τον Γιάννη Βίτσα έδωσε η Βίκυ Χατζηβασιλείου. Η παρουσιάστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την απόφασή της να μην κάνει την εκπομπή που ετοίμαζε στον ΑΝΤ1.«Ο λόγος που έφυγα από αυτό το πρότζεκτ είναι γιατί με το κανάλι δεν είχαμε την ίδια αντίληψη όσον αφορά το στόχο μας. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Ο λόγος που δεν συμφώνησε με τον ΑΝΤ1 – «Άλλα ήθελα εγώ κι άλλα επέμεναν εκείνοι»

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό «7 Μέρες TV» και τον Γιάννη Βίτσα και μίλησε To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: Ο λόγος που δεν συμφώνησε με τον ΑΝΤ1 – «Άλλα ήθελα εγώ κι άλλα επέμεναν εκείνοι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός ήταν ο λόγος που δεν συμφώνησα με τον ΑΝΤ1»

«Δεν είναι τα χρήματα το παν στη ζωή...»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»