Η Άννα Καραμανλή για τον Γιώργο Βαρεμένο: Έχουν μιλήσει μετά το επεισόδιο στον ΣΚΑΙ;

08:48 - 14/04/2023

Η Άννα Καραμανλή έδωσε συνέντευξη στο ένθετο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη, όπου απάντησε και για τον Γιώργο […] The post Η Άννα Καραμανλή για τον Γιώργο Βαρεμένο: Έχουν μιλήσει μετά το επεισόδιο στον ΣΚΑΙ; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Καραμανλή για Γιώργο Βαρεμένο: Δεν έχω να του πω κάτι

«Ένας δεύτερος γάμος δεν είναι κάτι που με απασχολεί», λέει η Άννα Καραμανλή. Συνέντευξη στο ένθετο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη έδωσε συνέντευξη η Άννα Καραμανλή, όπου απάντησε και για τον Γιώργο Βαρεμένο, με τον οποίο είχαν το επεισόδιο στον αέρα του ΣΚΑΙ. Εχετε ξανασυναντηθεί µετά το περιστατικό µε τον βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Καραμανλή για Γιώργο Βαρεμένο: Δεν έχω να του πω κάτι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η Άννα Καραμανλή για τον Γιώργο Βαρεμένο: Τι θα του πει αν τον ξαναδει από κοντά

Στο ένθετο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη έδωσε συνέντευξη η Άννα Καραμανλή όπου απάντησε και για τον Γιώργο Βαρεμένο, με τον οποίο είχαν το επεισόδιο στον αέρα του ΣΚΑΙ.Στο ένθετο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη έδωσε συνέντευξη η Άννα Καραμανλή όπου απάντησε και για τον Γιώργο Βαρεμένο, με τον οποίο είχαν το επεισόδιο στον αέρα του ΣΚΑΙ.Εχετε ξανασυναντηθεί µετά το περιστατικό µε τον βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Γιώργο Βαρεµένο; Οχι, δεν έτυχε να τον δω, ούτε σε κάποιο πάνελ ούτε στη Βουλή. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άννα Καραμανλή για Γιώργο Βαρεμένο: «Προχωράμε μπροστά» – Έχουν μιλήσει μετά το επεισόδιο στον ΣΚΑΪ;

Ο Γιώργος Βαρεμένος και η Άννα Καραμανλή οδηγήθηκαν μέσα στον Φεβρουάριο του 2023 σε έναν πρωτοφανή To άρθρο Άννα Καραμανλή για Γιώργο Βαρεμένο: «Προχωράμε μπροστά» – Έχουν μιλήσει μετά το επεισόδιο στον ΣΚΑΪ; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»