Άννα Καραμανλή: «Ζούσα για καιρό με αφόρητους πόνους»

11:04 - 15/04/2023

Συνέντευξη στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη παραχώρησε η Άννα Καραμανλή. Η βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας μίλησε για την […] The post Άννα Καραμανλή: «Ζούσα για καιρό με αφόρητους πόνους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Καραμανλή: «Ζούσα για καιρό με αφόρητους πόνους, έχω μερική ρήξη υπερακάνθιου»

Συνέντευξη στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη παραχώρησε η Άννα Καραμανλή. Η βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας μίλησε για την καθημερινότητά της κατά τη διάρκεια της προεκλογικής της εκστρατείας, αποκαλύπτοντας μάλιστα και ένα ατύχημα που είχε πριν από αρκετό καιρό.Συνέντευξη στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη παραχώρησε η Άννα Καραμανλή. Η βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας μίλησε για την καθημερινότητά της κατά τη διάρκεια της προεκλογικής της εκστρατείας, αποκαλύπτοντας μάλιστα και ένα ατύχημα που είχε πριν από αρκετό καιρό.Πώς πάει η προεκλογική εκστρατεία; Το καθημερινό πρόγραμμα είναι βαρύ και ιδιαίτερα μετά την εβδομάδα του […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άννα Καραμανλή: "Ζούσα για καιρό με αφόρητους πόνους"

"Δε μπορείς να κοιμηθείς το βράδυ από τους πόνους και γενικά είναι μία επώδυνη διαδικασία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»