Ματθίλδη Μαγγίρα: «Όλοι έχουμε έναν πόλεμο μέσα μας, παγκόσμιος ήταν ο δικός μου»

20:44 - 15/04/2023

Η Ματθίλδη Μαγγίρα παραχώρησε συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και την δημοσιογράφο Σπυριδούλα Τριάντου. Η δημοφιλής περφόρμερ μίλησε, μεταξύ άλλων. για […] The post Ματθίλδη Μαγγίρα: «Όλοι έχουμε έναν πόλεμο μέσα μας, παγκόσμιος ήταν ο δικός μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματθίλδη Μαγγίρα: Είχα έναν πόλεμο μέσα μου, τεράστιο, παγκόσμιο

“Σήμερα θεωρώ ότι η κοινωνία είναι νοσηρή” εξηγεί η Ματθίλδη Μαγγίρα. Για την μάχη που δίνει τα τελευταία χρόνια με το κομμάτι της αυτογνωσίας και του εσωτερικού της πολέμου μίλησε από καρδιάς η Ματθίλδη Μαγγίρα στη νέα συνέντευξη που παραχώρησε στο Secret και τη δημοσιογράφο Σπυριδούλα Τριάντου. Πιο συγκεκριμένα, η δημοφιλής καλλιτέχνιδα εξομολογήθηκε πως “σήμερα ... Περισσότερα To άρθρο Ματθίλδη Μαγγίρα: Είχα έναν πόλεμο μέσα μου, τεράστιο, παγκόσμιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»