Γιώργος Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Παναγία της Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε»

12:22 - 18/04/2023

Με αφορμή την ανάρτηση που έκανε η Σοφία Μουτίδου για το σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της, ο Γιώργος […] The post Γιώργος Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Παναγία της Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Παναγία της Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε»

«Όπου σταθώ και όπου βρεθώ με ζυγίζουν καθημερινά, αν πάχυνα, αν αδυνάτισα και προσπαθούν να βρουν και τα κιλά μου», είπε μεταξύ άλλων ο παρουσιαστής

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε»

Με αφορμή την ανάρτηση που έκανε η Σοφία Μουτίδου για το σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της, ο Γιώργος Λιάγκας τοποθετήθηκε στο θέμα, ενώ εξομολογήθηκε και μια πρόσφατη σχετική εμπειρία που είχε.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Παναγία της Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε!»

Την δική του πρόσφατη εμπειρία για τα κιλά εξομολογήθηκε ο Γιώργος Λιάγκας με αφορμή τα όσα είπε η Σοφία Μουτίδου για το περιστατικό στο γυμναστήριο.Την δική του πρόσφατη εμπειρία για τα κιλά εξομολογήθηκε ο Γιώργος Λιάγκας με αφορμή τα όσα είπε η Σοφία Μουτίδου για το περιστατικό στο γυμναστήριο.«Πήγα χθες στην Παναγία της Τήνου να ανάψω ένα κεράκι φεύγοντας και με πιάνει ένας παπάς και μου κάνει έτσι την κοιλιά και μου λέει «Παχύνατε κ. Λιάγκα». Τώρα αν πάθω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Τήνο μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε»

Με αφορμή την ανάρτηση που έκανε η Σοφία Μουτίδου για το σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της, ο Γιώργο Λιάγκας τοποθετήθηκε στο θέμα, ενώ εξομολογήθηκε και μια πρόσφατη σχετική εμπειρία που είχε. Το άρθρο Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Τήνο μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Ένας παπάς στην Παναγία της Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε»

“Όπου σταθώ και όπου βρεθώ με ζυγίζουν καθημερινά, αν πάχυνα, αν αδυνάτισα και προσπαθούν να βρουν και τα κιλά μου”, εξομολογείται ο Γιώργος Λιάγκας. Με αφορμή την ανάρτηση που έκανε η Σοφία Μουτίδου για το σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της, ο Γιώργος Λιάγκας τοποθετήθηκε στο θέμα, ενώ εξομολογήθηκε και μια πρόσφατη σχετική εμπειρία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Λιάγκας: "Ένας παπάς στην Παναγία της Τήνου μου έπιασε την κοιλιά και μου είπε… παχύνατε"

"Όπου σταθώ και όπου βρεθώ με ζυγίζουν καθημερινά, αν πάχυνα, αν αδυνάτισα και προσπαθούν να βρουν και τα κιλά μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»