Αλέξανδρος Τσουβέλας: «Μου εύχονται να μην ζήσω. Χοντρά πράγματα»

20:30 - 19/04/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε την Τετάρτη 19 Απριλίου ο Αλέξανδρος Τσουβέλας και μίλησε μεταξύ άλλων για τα ακραία σχόλια που κατά καιρούς λαμβάνει. Ο Έλληνας κωμικός αποκάλυψε: «Έχω πολλούς haters. Έχω καθημερινά στο ραδιόφωνο ανθρώπους που μου εύχονται να μην ζήσω. Χοντρά πράγματα. Τα έχω φιλοσοφήσει και δεν με επηρεάζουν. […] The post Αλέξανδρος Τσουβέλας: «Μου εύχονται να μην ζήσω. Χοντρά πράγματα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Τσουβέλας: Υπάρχουν άνθρωποι που μου εύχονται να μην ζήσω

«Έχω πολλούς haters» δήλωσε ο κωμικός κι εξήγησε πώς αντιμετωπίζει τα αρνητικά σχόλια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλέξανδρος Τσουβέλας: Έχω πολλούς haters, καθημερινά μου εύχονται να μην ζήσω

“Δεν βρίζουν τον άνθρωπο, αλλά την προβολή και την ιδιότητα. Έχουν μάθει να μισούν. Όποιος κι αν είναι σε αυτήν την θέση, αυτοί κάτι θα βρούνε” ανέφερε ο Αλέξανδρος Τσουβέλας. Ο Αλέξανδρος Τσουβέλας ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά κι απάντησε για το πως ... Περισσότερα To άρθρο Αλέξανδρος Τσουβέλας: Έχω πολλούς haters, καθημερινά μου εύχονται να μην ζήσω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σοκάρει ο Αλέξανδρος Τσουβέλας: «Μου εύχονται καθημερινά να μην ζήσω»

Ο Αλέξανδρος Τσουβέλας καλεσμένος στο Πρωίαν σε είδον αποκάλυψε ότι δέχεται κακόβουλα σχόλια και περιέγραψε τον τρόπο με τον οποίο τα αντιμετωπίζει.Ο Αλέξανδρος Τσουβέλας καλεσμένος στο Πρωίαν σε είδον αποκάλυψε ότι δέχεται κακόβουλα σχόλια και περιέγραψε τον τρόπο με τον οποίο τα αντιμετωπίζει.«Έχω πολλούς haters. Έχω καθημερινά στο ραδιόφωνο ανθρώπους που μου εύχονται να μην ζήσω. Χοντρά πράγματα. Τα έχω φιλοσοφήσει και δεν με επηρεάζουν. Δεν βρίζουν εσένα που προβάλλεσαι, βρίζουν κάποιον σαν εσένα. Δεν βρίζουν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Κόλαφος» ο Αλέξανδρος Τσουβέλας: «Έχω πολλούς haters. Μου εύχονται καθημερινά να μην ζήσω»

Η αποκάλυψη του stand up comedian για τα αρνητικά σχόλια στα social media

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»