Τόνια Σωτηροπούλου: Έχω RIP face και λέω στον εαυτό μου «Γλύκανε μωρή»

06:00 - 20/04/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» βρέθηκε η Τόνια Σωτηροπούλου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον έγγαμο βίο της με τον Κωστή Μαραβέγια. Από την ταινία του James Bond όπου και συμμετείχε, η συζήτηση μάλιστα κατέληξε σχετικά με την ηρεμία που έχει στη φωνή της. «Δεν έχω καταλάβει το μέγεθος του θαυμασμού επειδή έπαιξα σε ταινία του James Bond» δήλωσε αρχικά, αναφέροντας πως έκανε ένα μικρό πέρασμα σε μία πολύ σπουδαία ταινία. «Εγώ πήρα την νίκη μου, το ρόλο μου, το βίωσα όλο αυτό. Αισθάνθηκα πάρα πολλά πράγματα, είναι ένα πολύ σπουδαίο ταξίδι όπως κάθε δουλειά που επιλέγω να κάνω και είμαι πολύ ευγνώμων για την δουλειά μου» σημείωσε. Η ηθοποιός με το μοναδικό της χιούμορ δ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτηροπούλου: «Έχω RIP πρόσωπο και λέω στον εαυτό μου "γλύκανε μωρή", νομίζω ότι είμαι μόνιμα σε καταστολή» (vid)

Η ηθοποιός Τόνια Σωτηροπούλου αποκάλυψε πως έκανε εκείνη την πρώτη κίνηση με τον Κωστή Μαραβέγια χαρακτηρίζοντας τον εαυτό της «γύπα».

Διαβάστε το στο Gazzetta

Τόνια Σωτηροπούλου: «Λέω στον εαυτό μου “γλύκανε μωρή”»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν η Τόνια Σωτηροπούλου, η οποία αναφέρθηκε στον χαρακτήρα της ,στον έγγαμο βίο με τον Κωστή Μαραβέγια, αλλά και το πώς διαχειρίζεται τη θλίψη. «Έχω RIP πρόσωπο και λέω στον εαυτό μου “γλύκανε μωρή”. Νομίζω ότι είμαι μόνιμα σε καταστολή. Γενικά θα με ακούσετε να φωνάζω, αλλά όχι συχνά. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τόνια Σωτηροπούλου: «Λέω στον εαυτό μου «γλύκανε μωρή» – Η κατάθλιψη και μετά ήρθε ο Μαραβέγιας

Η Τόνια Σωτηροπούλου έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στον έγγαμο βίο με τον Κωστή Μαραβέγια, αλλά και το πώς διαχειρίζεται τη θλίψη. «Έχω RIP πρόσωπο και λέω στον εαυτό μου «γλύκανε μωρή». Νομίζω ότι είμαι μόνιμα σε καταστολή. Γενικά θα με ακούσετε να φωνάζω, αλλά όχι συχνά. Οι γείτονες μπορεί να έχουν ακούσει, αλλά δεν το […] Το άρθρο Τόνια Σωτηροπούλου: «Λέω στον εαυτό μου «γλύκανε μωρή» – Η κατάθλιψη και μετά ήρθε ο Μαραβέγιας εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα