Παναγιώτα Βλαντή: «Γνωστή πρωταγωνίστρια μου είχε πει τι της είχε κάνει ο Γιώργος Κιμούλης»

12:54 - 20/04/2023

Καλεσμένη στο Πρωινό, η Παναγιώτα Βλαντή, με αφορμή την υπόθεση Γεωργούλη, αναφέρθηκε τόσο σε αυτά που έχουν καταγγελθεί για τον […] The post Παναγιώτα Βλαντή: «Γνωστή πρωταγωνίστρια μου είχε πει τι της είχε κάνει ο Γιώργος Κιμούλης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτα Βλαντή: «Πρωταγωνίστρια μου είχε πει τι της είχε κάνει ο Κιμούλης»

Για πολύ πιο άσχημα πράγματα από μια σπρωξιά κάνει λόγο η Παναγιώτα Βλαντή σε ό,τι αφορά τον Γιώργο Κιμούλη.

Διαβάστε το στο in.gr

Παναγιώτα Βλαντή: «Γνωστή πρωταγωνίστρια μου είχε πει τι της είχε κάνει ο Γιώργος Κιμούλης»

Στα όσα έχουν καταγγελθεί για τον Γιώργο Κιμούλη αλλά και για τον Πέτρο Φιλιππίδη, αναφέρθηκε η Παναγιώτα Βλαντή, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα και έκανε και μια αποκάλυψη.Στα όσα έχουν καταγγελθεί για τον Γιώργο Κιμούλη αλλά και για τον Πέτρο Φιλιππίδη, αναφέρθηκε η Παναγιώτα Βλαντή, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα και έκανε και μια αποκάλυψη.Για τον Γιώργο Κιμούλη, η Παναγιώτα Βλαντή είπε τα εξής: «Όταν βγήκα στη δουλειά πιτσιρίκα, μετά από αυτό που είχα πάθει, το δεύτερο πράγμα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παναγιώτα Βλαντή: «Γνωστή πρωταγωνίστρια μου είχε πει τι της είχε κάνει ο Γιώργος Κιμούλης»

«Έχει κάνει πολύ άσχημα πράγματα στον κόσμο. Απλώς είχαν το θάρρος και βγήκαν και μίλησαν κάποιοι»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»